PDA

Zobacz pełną wersję : Wroclaw prosba



rabijki
07-05-2009, 09:59
mam prosbe o informacje o usytuowaniu dworcow glownego i swiebodzkiego we wroclawiu.
o ktorej maja oswietlona fasade? czy przed czy po poludniu.
w jakich godzinach jest zle czyli pod swiatlo

z gory dzieki
olo

zdyboo
08-05-2009, 06:55
W obu przypadkach będziesz miał światło z boku, patrząc na front budynków. OIDP pod słońce jest cały czas, tylko słońce jest raz z lewej, raz z prawej. :)

shaolin
08-05-2009, 07:32
Olo, a pozwolenie na focenie moich dworcow masz?:mrgreen:

Co do swiatla to Swiebodzki do poludnia powinien dac rade ze swiatlem dajacym na front niz z boku, pozniej slonce zacznie sie chowac za dworcem. Glowny chyba tak jak mowi Tomek - caly czas pod swiatlo, tylko raz z lewej, raz z prawej ;) Odpal google maps/google earth i sobie zobacz jak sa ustawione budynki to dasz rade ;) W razie czego to daj znaka i sie to zweryfikuje wysylajac moich ludzi na miejsce ;)

p.s. Znam te dworce jak wlasna kieszen, a nigdy nie przywiazywalem uwagi do tego jak pada swiatlo... :mrgreen:

stock
08-05-2009, 07:45
Shaolin - a to Ty masz swoich ludzi we Wrocławiu ??
Dzis około 15.00 będe jechał koło głównego to zerknę jak się światełko układa.
O 6.30 rano światełko po lewej stronie. Dość ciekawie sie wtedy dworzec prezentuje :)

shaolin
08-05-2009, 07:57
Mam swoich ludzi na Dworcu Glownym :razz: a do Swiebodzkiego 5min drogi z domu :razz: chyba, ze wysle Ciebie to troche wiecej niz 5 min :mrgreen:

EDIT: Potwierdzona informacja - na Glownym swieci od lewa do prawa (aktualnie cienie sa rownolegle do dworca, a slonce atakuje od Malachowskiego ;) ) wiec Olo im wczesniej/pozniej przyjedziesz tym lepiej dla Ciebie ;)

ekonet
08-05-2009, 14:21
I jeśli przyjedziesz i wyjedziesz cichaczem, bez spotkania z kolegami, to spodziewaj się banana. ;)

akustyk
08-05-2009, 14:24
a google maps nie masz?

glowny ma wejscie praktycznie od polnocy wiec sie go dobrze foci o zachodzie slonca. i o wschodzie

swiebodzki ma wejscie od wschodniej strony, wiec albo robisz po zachodzie slonca albo przed 15.00

shaolin
08-05-2009, 15:15
I mam nadzieje, ze nie przyjedziesz w niedziele ;) bo na Swiebodzkim do 15-16tej nic nie zrobisz (od ~15 lat jest co niedziele syf z malaria :twisted: czyt. targowisko ) ;)

JK
08-05-2009, 15:19
A nie prościej napisać, że fasada dworca zwrócona jest na północny wschód.
I wszystko jasne.

shaolin
08-05-2009, 15:35
To by bylo za proste ;) ;)

rabijki
08-05-2009, 19:28
o ja pierd....
dzieki wielkie
za niedziele tez:-)
google mam ale co info z pierwszej reki to info z pierwszej reki:-)

jeszcze raz dziekl

pozdro
olo

velaskez
08-05-2009, 22:29
Shaolin - a to Ty masz swoich ludzi we Wrocławiu ??


Pewno, że ma:-P