Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Plecak na sprzęt i ciuchy + statyw



S_Works
06-05-2009, 11:22
Mam pewien problem z pakowaniem sie na plener, na dzien dzisiejszy dysponuje plecakem Slingshot 200 i torba Nova 4, chcialem kupic jakis plecak ktory bedzie rownie poreczny jak Slingshot (czesto jezdze na rowerze z aparatem) a do ktorego wejdzie rowniez troche ubran itp.
I tu jest problem co wybrac? Bardzo podoba mi sie Kata KATA 3N1-30 ale nie ma na niej jak zamocowac statywu (zwlaszcza tak ciezkiego jak moj) plecaki lamane wogole do mnie nie trafiaja, Fastpack 350 chyba tez nie ma mozliwosci przytroczenia statywu tak jak i Vanguard Pampas 57. Moze National Geographic NG5162? Czy ktos wie jak tam jest z przestrzenia ladunkowa?

zakwas
07-05-2009, 10:28
Mam pewien problem z pakowaniem sie na plener, na dzien dzisiejszy dysponuje plecakem Slingshot 200 i torba Nova 4, chcialem kupic jakis plecak ktory bedzie rownie poreczny jak Slingshot (czesto jezdze na rowerze z aparatem) a do ktorego wejdzie rowniez troche ubran itp.
I tu jest problem co wybrac? Bardzo podoba mi sie Kata KATA 3N1-30 ale nie ma na niej jak zamocowac statywu (zwlaszcza tak ciezkiego jak moj) plecaki lamane wogole do mnie nie trafiaja, Fastpack 350 chyba tez nie ma mozliwosci przytroczenia statywu tak jak i Vanguard Pampas 57. Moze National Geographic NG5162? Czy ktos wie jak tam jest z przestrzenia ladunkowa?

Problem z przytraczaniem statywu do plecaka rozwiązałem przez noszenie plecaka na pasku.

S_Works
07-05-2009, 17:34
Problem z przytraczaniem statywu do plecaka rozwiązałem przez noszenie plecaka na pasku.
Que?
Mozesz to jakos rozwinac?

Qiubag
07-05-2009, 18:22
Ja polecam Lowepro Primusa, świetny jest, niżej trochę zdjęć i opis:
http://qiubag.com/lowepro-primus-aw/

zakwas
07-05-2009, 20:37
Que?
Mozesz to jakos rozwinac?


Sry, chodziło mi o noszenie statywu na pasku :)

S_Works
07-05-2009, 20:42
Dzieki Qiubag, czy przez ten boczny otwor da sie wyciagnac D80 z 18-200 VR?

Qiubag
07-05-2009, 21:40
Dzieki Qiubag, czy przez ten boczny otwor da sie wyciagnac D80 z 18-200 VR?

Ja wyciągam D300+Tokinę 12-24, trzeba się przyzwyczaić, że jest ciasnawo, ale spokojnie można wyciągać - chwila praktyki i jest dobrze :)