Angadil
06-05-2009, 15:12
Pomijam różnicę między kadrami i zapalonymi lampami w aucie.
Mam dwa zdjęcia .:
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images46.fotosik.pl/117/3829421e0b813ff1.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images47.fotosik.pl/117/8f46fb9d8e67263d.jpg)
Jak widac - drugie zdjęcie jest IMHO - definitywnie lepsze od pierwszegojesli chodzi o światło, kolory itd.
Przez chwilę myslałem, że to zabawa w HDR`y ale chyba jednak nie..
Może ktoś opisać krok po kroku proces obróbki aby uzyskac taki efekt jak powyżej ?
Bo z puchy na pewno takie foto nie wyszło.. ;)
Wątpię też czy były tu inne żródła światła niż te które są na fotce nr 1.
Dzięki i pozdrawiam !
Mam dwa zdjęcia .:
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images46.fotosik.pl/117/3829421e0b813ff1.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images47.fotosik.pl/117/8f46fb9d8e67263d.jpg)
Jak widac - drugie zdjęcie jest IMHO - definitywnie lepsze od pierwszegojesli chodzi o światło, kolory itd.
Przez chwilę myslałem, że to zabawa w HDR`y ale chyba jednak nie..
Może ktoś opisać krok po kroku proces obróbki aby uzyskac taki efekt jak powyżej ?
Bo z puchy na pewno takie foto nie wyszło.. ;)
Wątpię też czy były tu inne żródła światła niż te które są na fotce nr 1.
Dzięki i pozdrawiam !