PDA

Zobacz pełną wersję : Obrót body na statywie 180*, czym? jak? gdzie? za ile?



demas
04-05-2009, 11:00
Witam,

Pytanie dotyczy wynalazku który spełni moje oczekiwania być może ktoś się z tym spotkał
posiadam statyw velbon sherpa 600R i poszukuje głowicy która da mi obrót body na statywie
180* (tj do góry nogami) oraz swobodne obroty 90* w lewo i 90* w prawo, pomóż ! ;)



pozdrawiam

costi
04-05-2009, 18:20
Takie pytanko: po co chcesz body do gory nogami obracac, bo nie kumam?

demas
04-05-2009, 18:56
robie tego typu rzeczy;

http://iroke.wordpress.com/2009/04/29/nie-klam/
http://iroke.wordpress.com/2009/03/26/drapacz/





a może ktoś zna dojście do zamienników tego typu głowic
http://allegro.pl/item618799873_glowica_panoramiczna_nodal_ninja_5_p anoramy_3d.html ?

spongo
05-05-2009, 01:27
cena na alegro ... bez sensu

demas
05-05-2009, 09:24
no co najmniej, dlatego nie mam zamiaru się na to porywać, ktoś doradził mi rozwiązanie typu: połączenie głowicy MN 488 RC0 [z płytką 6-kątną (http://allegro.pl/item625188739_goldphoto_szybkozlaczka_yh551_zam_ma nfrotto_030.html)] i do tego MN 340 [płytka L-kształtna z szybkozłączką sześciokątną ] ale trzeba to wszystko przemyśleć, pozdrawiam zainteresowanych

markB
05-05-2009, 20:04
Za połowę ceny piątki dostaniesz Nodal Ninja 3 (http://www.nodalninja.com/).