elmihu
29-04-2009, 10:10
Witam
Ostatnio będąc na jakiejś prelekcji postanowiłem trzasnąć kilka fotek i ... nie byłem w stanie złapać ostrości. Nie działał mi AF assist w body ani w lampie (d300 i sb800)
Aparat ustawiony jest na AF-s, wszelkie opcje w menu włączone (tak mi się przynajmniej wydaje)
Po przyjściu do domu zacząłem kombinować i sprawdzać - swiatełko na korpusie świeci moze raz na 30 prób (kiedy lampa nie jest podpięta) natomiast światła assistu z podpiętej lampy nie widzę nigdy
W czym może być problem? Biec do serwisu?
Czy jest możliwość ustawienia AF assista tak aby świecił zawsze? (bez względu na warunki oświetleniowe)
Ostatnio będąc na jakiejś prelekcji postanowiłem trzasnąć kilka fotek i ... nie byłem w stanie złapać ostrości. Nie działał mi AF assist w body ani w lampie (d300 i sb800)
Aparat ustawiony jest na AF-s, wszelkie opcje w menu włączone (tak mi się przynajmniej wydaje)
Po przyjściu do domu zacząłem kombinować i sprawdzać - swiatełko na korpusie świeci moze raz na 30 prób (kiedy lampa nie jest podpięta) natomiast światła assistu z podpiętej lampy nie widzę nigdy
W czym może być problem? Biec do serwisu?
Czy jest możliwość ustawienia AF assista tak aby świecił zawsze? (bez względu na warunki oświetleniowe)