Jolania
08-09-2006, 21:40
Dzisiaj wieczorem w ciemnościch troszkę popstrykałem z użyciem tylko lampy wbudowanej. Po kilku podswietleniach lampka wspomagajca AF swieciła coraz krócj, aż w końcu przestała. Po kilkunastu sekundach znowu zaczęła działać, jakby się podładowała. Po kilku podświetlenich sytuacja się powtórzyła. Czy to normalne?