PDA

Zobacz pełną wersję : Jak Osiągnąć taki efekt ?!?



EATWORLD
27-04-2009, 20:23
Witam,
Czy ktoś miałby czas i chęci, żeby opisać mi jak osiągnąć taki efekt (kolorystyczny). Proszę o opis "krok po kroku". Z góry zaznaczam, że nie interesują mnie wtyczki do PS'a, zwłaszcza te płatne. Tymczasowo mam dostęp do CS4.
http://www.maxmodels.pl/eksprezz.html

arturjb
27-04-2009, 20:25
chodzi o kolorki a'la cross proces? polecem color efex pro;)

bahuone
27-04-2009, 20:41
moim zdaniem to nie crossy ale mam tutka do crossa jakby ktos chcial siedzi na dysku a teraz i tak color efex pro, jest nie do pobicia xD

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img183.imageshack.us/img183/1090/crossprocessingtutorial.jpg)

EATWORLD
27-04-2009, 22:32
Co to jest color efex pro i jak go zdobyć?

bahuone
27-04-2009, 22:39
jest to wtyczka (plug-in) do photoshopa tu jest temat o tym COLOR EFEX PRO (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=92864) zdobyc mozna kupujac ok 1200zl albo znalesc wersje "darmowa" (nie mylic z trialem, 30 dniowa itp itd)

stock
27-04-2009, 22:44
jest to wtyczka (plug-in) do photoshopa tu jest temat o tym COLOR EFEX PRO (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=92864) zdobyc mozna kupujac ok 1200zl albo znalesc wersje "darmowa" (nie mylic z trialem, 30 dniowa itp itd)

a jak znaleźć wersję darmową (nie myląc z trialem lub wersją 30 dniową). Czyżbyś namawiał do czegoś stricte nielegalnego ?? Oj, nieładnie

bahuone
27-04-2009, 22:51
stock nie namawiam, kazdy mysli i to jego wybor. oczywiscie po znalezieniu darmowej wersji nalezy zakupic oryginal w mysl polskiego prawa jest mozliwosc posiadania jednej kopii przy oryginale na stanie. a jezeli ani ta ani tak to szukac tutkow po necie jak to zrobic bez tejze zabawki.

EATWORLD
27-04-2009, 22:58
Dzięki za odpowiedzi. Poszukam triala bo nie popieram piractwa... Bahuone - dzięki za tutka, przyda się.

Grabasimo
08-05-2009, 02:47
Jesli nie lubisz piractwa to polecam program Gimp do obrobki a do wywolywania NEF-ow URaw. No i krosowac mozna w tym programie a male howto jest na tej stronie http://www.maniooo.pl/krosowanie.php