PDA

Zobacz pełną wersję : BIAŁA Leica M8



bowie
26-04-2009, 09:29
w czasach kryzysu dzieła sztuki, to najlepsza inwestycja

http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8811

Mavierk
26-04-2009, 09:54
Bardzo ładny sprzęt dla polarnych fotografów :)

whatsilenceknows
26-04-2009, 14:52
Pasuje pod kozaczki.

;-)

rabijki
26-04-2009, 17:21
dla mnie ten aparat moze byc nawet rozowy w kwiaty srebrno zlote. jakosc mialem okazje zobaczyc na wlasne oczy. na podstawowej czulosci jest to to czego potrzebuje.
olo

2Cresky
26-04-2009, 18:14
Normalnie "Gwiezdne wojny" :)

tomitom
26-04-2009, 18:54
piękny aparacik

whatsilenceknows
26-04-2009, 20:15
dla mnie ten aparat moze byc nawet rozowy w kwiaty srebrno zlote. jakosc mialem okazje zobaczyc na wlasne oczy. na podstawowej czulosci jest to to czego potrzebuje.
olo

Jestem za. To co? Robimy wątek wzdychania do Lejki? ;-)

rabijki
26-04-2009, 21:05
aaaaaahhhhhhh
ooooohhhhhh
yyyyyymmmmm
uuuuuuuuuu
aaaaaaa
olo

Jacek_Z
26-04-2009, 21:37
to miały być wzdychania, a nie film porno ;) :mrgreen:

rabijki
26-04-2009, 21:54
jaki charakter takie wzdychanie:-)

whatsilenceknows
27-04-2009, 20:43
To ja wzdycham klasycznie: a/ech... :lol: ;-)