Zobacz pełną wersję : BIAŁA Leica M8
w czasach kryzysu dzieła sztuki, to najlepsza inwestycja
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8811
Bardzo ładny sprzęt dla polarnych fotografów :)
whatsilenceknows
26-04-2009, 14:52
Pasuje pod kozaczki.
;-)
dla mnie ten aparat moze byc nawet rozowy w kwiaty srebrno zlote. jakosc mialem okazje zobaczyc na wlasne oczy. na podstawowej czulosci jest to to czego potrzebuje.
olo
Normalnie "Gwiezdne wojny" :)
whatsilenceknows
26-04-2009, 20:15
dla mnie ten aparat moze byc nawet rozowy w kwiaty srebrno zlote. jakosc mialem okazje zobaczyc na wlasne oczy. na podstawowej czulosci jest to to czego potrzebuje.
olo
Jestem za. To co? Robimy wątek wzdychania do Lejki? ;-)
aaaaaahhhhhhh
ooooohhhhhh
yyyyyymmmmm
uuuuuuuuuu
aaaaaaa
olo
to miały być wzdychania, a nie film porno ;) :mrgreen:
jaki charakter takie wzdychanie:-)
whatsilenceknows
27-04-2009, 20:43
To ja wzdycham klasycznie: a/ech... :lol: ;-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.