PDA

Zobacz pełną wersję : plecak SlingShot 200 AW - padł suwak



zmorak
25-04-2009, 20:33
Witam
wymienionego w tytule plecaka używam od 2 lat. Do tej pory wszystko było OK, ale niestety, niedawno główny suwak odmówił posluszeństwa. Zgodnie z informacjami Lowepro, producent nie udziela gwarancji na zamki błyskawiczne dlatego mam pytanie czy znacie jakis zakład w Wa-wie który potrafi coś takiego naprawić, lub wszyc nowy suwak ?

ukłony
--
zmorak

mini21
25-04-2009, 23:54
Zadzwoń tutaj:
http://www.fsystem.com.pl/kontakt.php

i zapytaj, co masz robić.
Jeśli masz dowód zakupu, to spróbuj uderzyć do sprzedawcy, choć wątpię, żeby ten coś poradził.

Może znajdziesz coś jeszcze tu:
http://www.lowepro.com.pl/customer_service/warranty.aspx

Cytat:

Czynności wymagane do zgłoszenia roszczenia gwarancyjnego.
Należy przedstawić produkt autoryzowanemu przedstawicielowi Lowepro do kontroli i potwierdzenia, że zawiera on wadę. Lowepro zapewni świadczenia jedynie wówczas, gdy zgłoszone roszczenie będzie spełniało wszystkie warunki określone w niniejszym oświadczeniu o gwarancji. Osoby chcące skorzystać z obsługi gwarancyjnej oraz uzyskać informacje na temat sposobu przedstawienia produktu do kontroli, proszone są o skontaktowanie się ze sprzedawcą u którego nabyły produkt Lowepro, skontaktowanie się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres: [email protected], dzwoniąc pod numer: (800) 800-5693, wew. 4073 lub skontaktowanie się z lokalnym autoryzowanym dystrybutorem Lowepro. Pełny wykaz naszych autoryzowanych dystrybutorów znajduje się na stronie internetowej www.lowepro.com/where_to_buy/.

zmorak
01-05-2009, 19:39
Lowepro są chyba nienaparawialne
ponizej odpowiedz jaką otrzymałem z fsystem:

Dziękujemy za kontakt !

Niestety nie posiadamy informacji na temat zakładu, który dokonuje napraw tego typu usterek.

Jako, że jesteśmy firmą która dba o swoich klientów, ze swojej strony możemy zaoferować Panu zakup nowego plecaka SlingShot 200 AW z rabatem 40% od ceny detalicznej.

Jeżeli byłby Pan zainteresowany, proszę o kontakt.

rabat moze i atrakcyjny atrakcyjny ale przeciez nie o to mi chodzilo

mini21
01-05-2009, 19:50
Wiesz, jeśli w gwarancji jest napisane, że uszkodzenia zamków nie podlegają gwarancji, to i tak dziwię się im, że są tak "łaskawi".
Normalnie w sklepie widzę, że SS200 chodzi po 220 zł, czyli 40% to ok. 132 zł.
Za tą cenę otrzymujesz nowy plecak, więc ja bym się nie zastanawiał.

P.S. zmień proszę kolor tej czcionki na dole twojego postu.

Mariusz888
01-05-2009, 20:56
Ja bym też wziął na Twoim miejscu choćby dla zasady bo zawsze się przyda taki zapas w postaci tego z lekko uszkodzonym zamkiem :) choćby po to żeby czasem coś wrzucić do bagażnika a przy sobie mieć to co trzeba a wtedy tamto w bagażniku sobie leży w odpowiednim zabezpieczeniu :)

costi
01-05-2009, 21:04
Przy takiej cenie za nowy plecak to bym sie nie bawil w naprawe - porzadne usuniecie usterki bedzie kosztowac podbne, jesli nie wieksze, pieniadze.

Władca Pixeli
02-05-2009, 07:17
Normalnie w sklepie widzę, że SS200 chodzi po 220 zł, czyli 40% to ok. 132 zł.
Za tą cenę otrzymujesz nowy plecak, więc ja bym się nie zastanawiał.
Pytanie czy warto kupować tą samą firmę.
O ile pamiętam to nie pierwszy taki przypadek na forum.

mini21
02-05-2009, 08:00
Czy warto, to już sprawa indywidualna.
Ja bym akurat brał Flipside'a albo Fastpacka zamiast Slingshoot'a.
Lowepro mimo wpadek robi sprzęt naprawdę dobry, a skoro kolega ma możliwość wymiany, to niech negocjuje, czy zamiast brać drugi raz SS200, czy nie może wziąć innego w podobnej cenie.

No bo co zrobi z tym zepsutym?
Wyrzucić się przecież nie opłaci.