PDA

Zobacz pełną wersję : Coolpix 8800



Ivo
16-02-2005, 16:04
Witam. Interesuje mnie wyzej wymieniony sprzecik. Zanim dokonam ostatecznego wyboru (a to pewnie dopiero jak cena troche zjedzie :wink: ), chcialabym sie dowiedziec, czy owy sprzecik jest wart zachodu. Chodzi mi przede wszystkim o opinie dotyczce optyki, zakresu ogniskowych, jasnosci obiektywu (ktora jak podaja znacznie sie zmienia przy przejsciu na tele), a takze szybkosci aparatu.

Moze ktos stal sie juz posiadaczem 8800 i podzieli sie wrazeniami?!

Z gory dziekuje
:D

Przemo
16-02-2005, 16:52
Ja też chciałem kupić 8800,ale na szczęście kupiłem D70 :D Jeżeli to ma być szybki aparat to tylko lustro!W testach 8800 trochę słabo wypada a cena jest wysoka.Zastanów się poważnie czy aby na pewno nie chcesz lustrzanki.A jeśli tylko kompakt,to są tańsze i równie dobre,a może i lepsze kompakty.

Anonymous
28-02-2005, 22:04
Witam. Interesuje mnie wyzej wymieniony sprzecik. Zanim dokonam ostatecznego wyboru (a to pewnie dopiero jak cena troche zjedzie :wink: ), chcialabym sie dowiedziec, czy owy sprzecik jest wart zachodu. Chodzi mi przede wszystkim o opinie dotyczce optyki, zakresu ogniskowych, jasnosci obiektywu (ktora jak podaja znacznie sie zmienia przy przejsciu na tele), a takze szybkosci aparatu.

Moze ktos stal sie juz posiadaczem 8800 i podzieli sie wrazeniami?!

Z gory dziekuje
:D

Jeśli nadal chcesz znać zdanie użytownika to daj znać - napiszę więcej...

Lesław
02-03-2005, 13:54
Mam kumpla ,który posiada ów aparat (przeszedł z c5700) i jest zadowolony, chociaż przeważa w nim dominanta magenta ale jeśli chodzi o porównanie z lustrzankami to zaletą jest to ,że matryca sie nie brudzi przy wymianie obiektywów i mniejsze koszty z kupnem obiektywów tak jak w lustrzankach

Leon13th
02-03-2005, 15:24
A do czego chcesz ten aparat :?: W cenie tego coolpixa znajdzie się D70 w cenie 3200zł (samo body,na giełdzie i w sklepach internetowych,nawet nie patrz w profilabie i w sklepie)

Damianek
04-03-2005, 11:56
Ja mam Coolpix 8700 i stwierdzam ze w zupelnosci ci wystarczy coolpix 8800 do robienia zdjec. Tez jest profesjonalnym sprzetem o bardzo duzych mozliwosciach. Tak wiec wybor nalezy do ciebie . Wada jest to ze niestety nie mozesz zmieniac Obiektywow :( Ale 10 krotny zoom optyczny w zupelnosci wystarczy. Oczywiscie sa tez akcesoria do coolpixa 8800 ktore mozesz nalozyc na obiektyw , wiec nie jest tak zle.

Alina
04-03-2005, 13:12
Odebrałam z serwisu coolpixa 8700 po wymianie płytki elektronicznej. Teraz w żaden sposób nie mogę spowodować działania przycisków z lewej strony aparatu (ISO, MF, SIZE, LOCK). Być może są one zablokowane jakąś funkcją, ale nie mogę na nią trafić. Może ktoś potrafi mi poradzić co można zrobić, żeby działały.

Anonymous
04-03-2005, 13:15
Iść do serwisu. :wink:

Damianek
04-03-2005, 16:48
Odebrałam z serwisu coolpixa 8700 po wymianie płytki elektronicznej. Teraz w żaden sposób nie mogę spowodować działania przycisków z lewej strony aparatu (ISO, MF, SIZE, LOCK). Być może są one zablokowane jakąś funkcją, ale nie mogę na nią trafić. Może ktoś potrafi mi poradzić co można zrobić, żeby działały.

A ustaw aparat na ustawienia manualne i wtedy sprawdz.
Jesli nie chodzi to ja bym poszedl do serwisu.

Alina
04-03-2005, 20:04
Sprawdzałam na czym tylko się dało. Nie działa. Dzięki za odzew. Pozdrawiam.