PDA

Zobacz pełną wersję : zakup ratalny



jar77jar
07-09-2006, 21:03
Cześć wszystkim, może podrzucicie jakąś informacje o miejscach gdzie na dobrych warunkach można zakupić na raty d200.

radwar
07-09-2006, 21:08
A nie lwpiej uzbierac lub pozyczyc od wujka/cioci i kupic za gotowke? Zaoszczedzisz na odsetkach na obiektyw :D

vitter
07-09-2006, 21:10
pewnie wszędzie kwestia warunków kredytowych

Robert_P
07-09-2006, 21:29
A nie lwpiej uzbierac lub pozyczyc od wujka/cioci i kupic za gotowke? Zaoszczedzisz na odsetkach na obiektyw

Tylko że odkladając np. po 250 zeta to puszkę będzie miał za ~ 2 latka , a to przyznasz dość długi kawał czasu :(

radwar
07-09-2006, 21:32
To bolesny fakt. Ale kupujac na raty zaplaci o wiele wiecej. To tez bolesny fakt. Wiec trza sie gleboko zastanowic co wybrac.

Robert_P
07-09-2006, 21:38
Myślę że zapłacenie więcej to i tak mało w stosunku do szczęścia jakie zawita w jego domu :)

jar77jar
08-09-2006, 08:18
wszystko szczera prawda i pewnie ze boli jak trzeba jakies odsetki spłacać ale dlatego tesh szukam, może ktoś kupił d200 w jakims MediaMarkt itp. gdzie są obcje 20 rat bez odsetek czy coś tym rodzaju.

ray_knox
08-09-2006, 09:29
Cześć wszystkim, może podrzucicie jakąś informacje o miejscach gdzie na dobrych warunkach można zakupić na raty d200.
Mozesz zakupic na raty D200 w bardzo wielu miejscach, rowniez u Hesji. Roznica polega na tym, ze w roznych punktach handlowych, ktore na dodatek wspolpracuja z roznymi bankami, koszty kredytu beda rozne :) W jednym miejscu mozesz otrzymac tanszy kredyt na mniejsza liczbe rat (czytaj: wyzsza rata), w innym zaplacisz wiecej za kredyt, za to jego splate bedziesz mogl rozlozyc sobie wg wlasnego uznania i mozliwosci; w jeszcze innym miejscu odrocza Ci platnosc pierwszej raty, a w jeszcze jeszcze innym zaczna z Toba rozmawiac dopiero jak zadeklarujesz wplate polowy wartosci zakupu :) Jak widzisz na rynku kredytow jest tyle opcji, ze najlepiej zrobisz jak udasz sie do kilku sklepow, wypytasz o szczegoly ofert i po przeanalizowaniu tychze wybierzesz te, ktora najbardziej Ci odpowiada :)

[ Dodano: Pią 08 Wrz, 2006 09:34 ]

wszystko szczera prawda i pewnie ze boli jak trzeba jakies odsetki spłacać ale dlatego tesh szukam, może ktoś kupił d200 w jakims MediaMarkt itp. gdzie są obcje 20 rat bez odsetek czy coś tym rodzaju.
Nie ma czegos takiego jak kredyt bez odsetek lub tez kredyt calkowicie darmowy; jak masz opcje raty 0% to prawdopodobnie bedziesz musial wylozyc na obowiazkowe ubezpieczenie tego kredytu. Bank tez czlowiek i musi na Tobie zarobic :roll: :wink: :lol:

[ Dodano: Pią 08 Wrz, 2006 09:36 ]

A nie lwpiej uzbierac lub pozyczyc od wujka/cioci i kupic za gotowke? Zaoszczedzisz na odsetkach na obiektyw :D
tylko ze wujkowi/cioci tez trzeba bedzie oddac :roll:

[ Dodano: Pią 08 Wrz, 2006 09:39 ]

Myślę że zapłacenie więcej to i tak mało w stosunku do szczęścia jakie zawita w jego domu :)
Dokladnie :D :D :D Bywa tak, ze radujac sie z posiadanego sprzetu wizja odsetek nie jest taka straszna :wink:

IMTM
08-09-2006, 09:48
[ Dodano: Pią 08 Wrz, 2006 09:34 ]

wszystko szczera prawda i pewnie ze boli jak trzeba jakies odsetki spłacać ale dlatego tesh szukam, może ktoś kupił d200 w jakims MediaMarkt itp. gdzie są obcje 20 rat bez odsetek czy coś tym rodzaju.
Nie ma czegos takiego jak kredyt bez odsetek lub tez kredyt calkowicie darmowy; jak masz opcje raty 0% to prawdopodobnie bedziesz musial wylozyc na obowiazkowe ubezpieczenie tego kredytu. Bank tez czlowiek i musi na Tobie zarobic :roll: :wink: :lol:

Nie zgadzam się że nie ma 0% kredytów. D 50 wziąłem na raty i faktyczny koszt kredytu równy jest 0 PLN czyli wysokość raty to cena aparatu dzielona przez ilość rat. Żadnego ubezpieczenia i innych takich. Taka oferta była w Saturnie i często bywa w innych hiperach z elektroniką.

Niedzwiedz
08-09-2006, 09:50
w foto-raju ja dostalem kredyt tam na telefon i pierwszy zakupilem wtedy ostatnia tokine 12-24 kasa by szla dluzej roznica w cenie 18% ale kto nie ma czasu ten placi ;)
acha kredyt na telefon wyrobilem sobie w Mediamarkcie jak kupowalem rozne rzeczy w kredycie 0% sobie lub znajomym rodzinie itp teraz daja mi na dowod do 9000 pln (zkupy bralem za 600-2000 pln )

gmoszkow
08-09-2006, 15:11
Co do darmowych krtedytów - wydaje się, że są, ale ich nie ma.

Prawdą jest, że MediaMarkt możesz wziąć 10 rat po 10% ceny i wygląda na to, że kredyt jest dramowy, ale to jest tylko i wyłącznie realizowane w ten sposób, że MediaMarkt ma wyższą cenę na sprzęt i z tego są finansowane odsetki. Gdyż gdzie indziej za gotówkę mógłbyś kupić taniej.

Ja tylko raz kupowałem na kredyt 10x10 i wiem, że za sprzęt trochę przepłaciłem, ale z drugiej strony gdybym kupował na kredyt w innym miejscu to kredyt byłby pewnie mniejszy, ale odsetki by zabiły opłacalność.

Tak więc jakby nie patrzeć najtaniej Cię wyniesie albo MM, Saturn czy inny hipermarket elektroniczny.

Pozdrawiam

Grzegorz

Niedzwiedz
08-09-2006, 16:41
gmoszkow, masz racje jest drozej w marzy odrabiaja ale sa 2 plusy tego pierwszy to
kupuje tam rzeczy ktore ciezko dostac na allegro
kupuje tam bo dostaje gwarancje na 2 latka co jest rzadkoscia w internecie i allegro

sprzety typowo fotograficzne to 2 malpy kupilem w MM drozsze o pare zloty wiecej niz na allegro do nikona wszystko w necie kupuje poprostu jest taniej

al
08-09-2006, 16:55
eee zagraj w lotto ;)
jutro 8mln ;)
powodzenia
aha.. zapomniałem Twoje liczby to; 4 8 15 16 23 42 :twisted:

[ Dodano: Pią Wrz 08, 2006 4:56 pm ]
a jak wygrasz.. to lepiej sie do mnie nie zbliżaj :D

ray_knox
09-09-2006, 23:39
eee zagraj w lotto ;)
jutro 8mln ;)
powodzenia
aha.. zapomniałem Twoje liczby to; 4 8 15 16 23 42 :twisted:

prawie trafiles :shock: 8) :lol: :wink:

ale jak juz podawales liczby, to mogles podac 3, 6, 7, 12, 28, 32 :mrgreen:

myotis
10-09-2006, 11:18
Mozesz popolowac na raty w MM 20 x 0%. Jak to sie na 20 rozlozy to nie bedzie zle.

Ps. Zawsze mozesz negocjowac cene tylko nie mow ze w internecie lub na allegro jest taniej bo nic nie dostaniesz :D Allegro i sklepy internetowe to w MM drazliwy temat :D. Do kredytu nic nie doplacasz. A ceny zazwyczaj sa cennikowe :D Obecna cena D200 to 6899.

Pozdrawiam

Promoce 20x0% sa dosc rzadko i trwaja tylko 4 dni

mcc
10-09-2006, 14:25
MM, Saturn itp maja ceny jak z kosmosu - ogladalem D2x za bagatela 19k PLN! Tak wiec na kredycie na pewno nie straca.

Ja jestem zdania, iz kredyt konsumpcyjny w banku lub dobra karta kredytowa w polaczeniu z zakupami u tanszego zrodla - vide allegro, ebay etc wyjdzie najkorzystniej

jar77jar
11-09-2006, 09:16
Raczej bede skazany na jakies MM itp bo w rezultacie to wyjdzie kozystniej niz raty w sklepach netowych. Jak ktos biedny to zawsze wiatr w oczy. A ta cena w MM to z jakiego miasta?

mcc
11-09-2006, 09:34
A ta cena w MM to z jakiego miasta?
Ja dokladnie mowie o cenach z Saturna Warszawa Arkadia.
Zakladam, iz aby przebic cene takiego sklepu musial bys znalezc sprzet ok 10-15% tanszy - bo akurat tyle zezre Ci karta kredytowa lub kredyt bakowy.