PDA

Zobacz pełną wersję : d 700 Podgląd na monitorze



GenezypKapen
24-04-2009, 20:24
Witam,

pierwszy post :)

Mam d700 klikam zdjęcie i chciałbym od razu je zobaczyć na monitorze za pomocą PODŁĄCZENIA KABLEM USB. Jak to się robi ? w ogóle się robi ? No i podobno nie ma takich kabli dłuższych niz 1.2m ? Wiadomo coś na ten temat ?

Dzięki pozdrawiam

mpwt
24-04-2009, 20:27
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=95394