GenezypKapen
24-04-2009, 20:24
Witam,
pierwszy post :)
Mam d700 klikam zdjęcie i chciałbym od razu je zobaczyć na monitorze za pomocą PODŁĄCZENIA KABLEM USB. Jak to się robi ? w ogóle się robi ? No i podobno nie ma takich kabli dłuższych niz 1.2m ? Wiadomo coś na ten temat ?
Dzięki pozdrawiam
pierwszy post :)
Mam d700 klikam zdjęcie i chciałbym od razu je zobaczyć na monitorze za pomocą PODŁĄCZENIA KABLEM USB. Jak to się robi ? w ogóle się robi ? No i podobno nie ma takich kabli dłuższych niz 1.2m ? Wiadomo coś na ten temat ?
Dzięki pozdrawiam