PDA

Zobacz pełną wersję : PS niewielka pomoc



mariuszPG
23-04-2009, 17:55
witam,
mam mały problem- otóż chcę ,,połączyć'' ze sobą kilka fotografii tak jak to zrobił forumowy kolega j_szczygiel: http://www.studyjne.com/www/foto/fchfn/street_one.jpg które później będzie można powiększyć (dokładnie jak w podanym linku). Próbowałem z nową warstwa, którą definiuję jako bardzo szeroka o wysokości łączonych fotografii ale niestety nie daję rady i nie wychodzi. Bardzo proszę o pomoc

pozdrawiam Mariusz

BartekXXX
23-04-2009, 20:33
W image jest canvas size (nie wiem jak to się zwie w wersji PL, ale jest pod rozmiarem obrazka), tam zwiększ szerokość obszaru i podoklejaj kolejne zdjęcia obok.
__
EDYTA: Jeśli nie pójdzie to podaj mi wymiary zdjęcia i ile ma ich być to zrobię plik matkę ;)

mariuszPG
23-04-2009, 21:30
BartekXXX dzięki za pomoc, już wszystko robi się bez najmniejszych problemów.
Można zamknąć watek

Mariusz