mariuszPG
23-04-2009, 17:55
witam,
mam mały problem- otóż chcę ,,połączyć'' ze sobą kilka fotografii tak jak to zrobił forumowy kolega j_szczygiel: http://www.studyjne.com/www/foto/fchfn/street_one.jpg które później będzie można powiększyć (dokładnie jak w podanym linku). Próbowałem z nową warstwa, którą definiuję jako bardzo szeroka o wysokości łączonych fotografii ale niestety nie daję rady i nie wychodzi. Bardzo proszę o pomoc
pozdrawiam Mariusz
mam mały problem- otóż chcę ,,połączyć'' ze sobą kilka fotografii tak jak to zrobił forumowy kolega j_szczygiel: http://www.studyjne.com/www/foto/fchfn/street_one.jpg które później będzie można powiększyć (dokładnie jak w podanym linku). Próbowałem z nową warstwa, którą definiuję jako bardzo szeroka o wysokości łączonych fotografii ale niestety nie daję rady i nie wychodzi. Bardzo proszę o pomoc
pozdrawiam Mariusz