micek1968
22-04-2009, 10:44
Chciałem kupić jakiś zestaw do makro... Jako że nie stać mnie na jakieś specjalistyczne szkła więc zastanawiam się nad powyższymi cudami optyki i chciałbym się Was spytać o opinię o nich.. Podobno MSN am dwa razy większe powiększenie niż DCR ale pewnie GO ma 3 razy mniejszą...
Jakby co to będę podłączał to do Nikona D60 z Nikkorem AD-S DX 18-55mm f/4.5-5.6 G VR lub Sigmą 70-300mm F4-5.6 MACRO DG. Chciałbym uzyskać efekty porównywalne do http://www.lumisfera.pl/media/photos/5634/105555.5.jpg lub http://www.dfv.pl/gallery/d/184462-3/Skakun%20II.jpg (nie chodzi o jakość ale o powiększenie muchy i pająka)
Jakby co to będę podłączał to do Nikona D60 z Nikkorem AD-S DX 18-55mm f/4.5-5.6 G VR lub Sigmą 70-300mm F4-5.6 MACRO DG. Chciałbym uzyskać efekty porównywalne do http://www.lumisfera.pl/media/photos/5634/105555.5.jpg lub http://www.dfv.pl/gallery/d/184462-3/Skakun%20II.jpg (nie chodzi o jakość ale o powiększenie muchy i pająka)