PDA

Zobacz pełną wersję : oznakowanie logiem zdjęć



lysy1_sy
19-04-2009, 20:55
jakiego programu użyć, aby hurtowo około 1600 zdjęć oznakować w dolnym rogu jakimś znakiem np inicjałami

Dyziek
19-04-2009, 21:28
Image Signature - znajdziesz w necie:)

mswilk
19-04-2009, 21:41
Mark IT Now!

lysy1_sy
19-04-2009, 21:54
a jak to zrobić w photoshopie?

Vespalock
19-04-2009, 22:02
W PS możesz to zrobić poprzez automatyzację zadań.

lysy1_sy
19-04-2009, 22:20
ponieważ jestem początkujący w poznawaniu photoshopa, to może wspomógł byś mnie, informacjami krok po kroku, lub podał link na tutka

Yanluk
20-04-2009, 08:02
Po wspisaniu w google "photoshop automatyzacja"
pierwszy link prowadzi tutaj: http://www.pctips.pl/news/105189/Automatyzacja.zadan.Photoshop.CS2.html

Czasami warto poswiecic 5s wlasnego czasu.