Zobacz pełną wersję : oznakowanie logiem zdjęć
lysy1_sy
19-04-2009, 20:55
jakiego programu użyć, aby hurtowo około 1600 zdjęć oznakować w dolnym rogu jakimś znakiem np inicjałami
Image Signature - znajdziesz w necie:)
lysy1_sy
19-04-2009, 21:54
a jak to zrobić w photoshopie?
Vespalock
19-04-2009, 22:02
W PS możesz to zrobić poprzez automatyzację zadań.
lysy1_sy
19-04-2009, 22:20
ponieważ jestem początkujący w poznawaniu photoshopa, to może wspomógł byś mnie, informacjami krok po kroku, lub podał link na tutka
Po wspisaniu w google "photoshop automatyzacja"
pierwszy link prowadzi tutaj: http://www.pctips.pl/news/105189/Automatyzacja.zadan.Photoshop.CS2.html
Czasami warto poswiecic 5s wlasnego czasu.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.