frugo
18-04-2009, 19:53
Piszę gdyż mam pomysł na wykonanie zdjęcia ale boję się wykonać sam bo nie chce zdjecia zepsuć.
Dysponuję zaawansowanym kompaktem tak jak niektórzy mogą już wiedzieć z innego tematu i z tego samego tematu wiedzą dlaczego jestem tu zarejestrowany. Postanowiłem że skoro są tutaj obeznani ludzie w tym temacie to zapytam o pomoc.
A teraz do sedna, zdjęcie ma interpretować słowo "wolność" dwóch facetów od pasa w góre ubrani na galowo, w dół bokserki i eleganckie buty trzymają hamak na którym leży dziewczyna ubrana na biało(kolor ogólnie uwazany za kolor wolności) trzymająca kieliszek szampana lub wina. Do tego dochodzą drzewa dookoła zaopatrzone po całości w białe kwiaty. Daję tyle szczegółow gdyż proszę o rade. Na co nastawić ostrość, jaką przesłonę ustawić czy zrobić efekt rozmazania tła jeżeli tak to co ma być wyostrzone.
Z góry dziekuje za pomoc. :)
Dysponuję zaawansowanym kompaktem tak jak niektórzy mogą już wiedzieć z innego tematu i z tego samego tematu wiedzą dlaczego jestem tu zarejestrowany. Postanowiłem że skoro są tutaj obeznani ludzie w tym temacie to zapytam o pomoc.
A teraz do sedna, zdjęcie ma interpretować słowo "wolność" dwóch facetów od pasa w góre ubrani na galowo, w dół bokserki i eleganckie buty trzymają hamak na którym leży dziewczyna ubrana na biało(kolor ogólnie uwazany za kolor wolności) trzymająca kieliszek szampana lub wina. Do tego dochodzą drzewa dookoła zaopatrzone po całości w białe kwiaty. Daję tyle szczegółow gdyż proszę o rade. Na co nastawić ostrość, jaką przesłonę ustawić czy zrobić efekt rozmazania tła jeżeli tak to co ma być wyostrzone.
Z góry dziekuje za pomoc. :)