PDA

Zobacz pełną wersję : Duże odbitki w Trójmieście



darko
05-09-2006, 16:24
Witam
Jaki lab w trójmieście polecacie do zrobienia odbitek 30x45
Będę wdzięczny za informację

yellow
05-09-2006, 16:37
Witam
Jaki lab w trójmieście polecacie do zrobienia odbitek 30x45
Będę wdzięczny za informację
a ja podlacze sie pod pytanie
czy w 3miescie mozliwe sa wieksze formaty do wywolania (nie koniecnzie z laba ;])

DXT
05-09-2006, 19:15
Sprawdzaliscie w K2?

Przy okazji pozdrawiam milosnikow fotografii z 3CT:)

slaw74
07-09-2006, 07:28
WITAM WITAM koleow z 3city!!!!

Ja polecam labik TCF w gdansku na starym miescie, kolo mlyna, tam gdzie plonela sw.Katarzyna.

Robie tam duze powiekszenia cz-b bo maja wlasna ciemnie i ludkow co sie na fotografi znaja.
Wywoluje tam slajdy bo maja znak Qlab co zapewnia mi dobra jakosc.
Oraz robie tam duze fotki kolorowe, tez w ciemni a nie z maszyny. A dodatkowo z plikow mozna zrobic na drukarce wielkoformatowej nawet taaaaakie metrowe odbitki!

Nie jest to bynajmniej reklama mojego labu.... poprostu mam tam znajomych i z ich dzialan jestem zadowolony.

yellow
07-09-2006, 09:51
WITAM WITAM koleow z 3city!!!!

Ja polecam labik TCF w gdansku na starym miescie, kolo mlyna, tam gdzie plonela sw.Katarzyna.

Robie tam duze powiekszenia cz-b bo maja wlasna ciemnie i ludkow co sie na fotografi znaja.
Wywoluje tam slajdy bo maja znak Qlab co zapewnia mi dobra jakosc.
Oraz robie tam duze fotki kolorowe, tez w ciemni a nie z maszyny. A dodatkowo z plikow mozna zrobic na drukarce wielkoformatowej nawet taaaaakie metrowe odbitki!

Nie jest to bynajmniej reklama mojego labu.... poprostu mam tam znajomych i z ich dzialan jestem zadowolony.

w takim razie z pewnoscia tam dzis zawitam bedac w centrum :)
dzieki za informacje :)
swoja drgoa polecam lab na zaspie na pilotow, ceny wysmienite i sympatyczna obsluga (za wywolanie filmu palcilem 3zł :) )

darko
13-09-2006, 16:19
Dzięki za odpowiedzi.
A może znacie coś w Gdyni? bo do centrum Gdańska trochu daleko

slaw74
13-09-2006, 21:49
darko29, a tam daleko.... wpadnij na stare miasto, zrob se wycieczke z aparatem!

Ja w Gdyni bywam rzadko, moze dwa-trzy razy w roku i dlatego bardzo podoba mi sie Twoje miasto. Ach.... wybralbym sie na klif z aparatem. :cry:

darko
14-09-2006, 08:11
a tam daleko.... wpadnij na stare miasto, zrob se wycieczke z aparatem!
Jak by było więcej chętnych na połażenie po starym mieście z aparatem to czemu nie, a następnym razem

Ach.... wybralbym sie na klif z aparatem.
Możemy zrobić rewizytę w Orłowie, tylko molo teraz remontują i mało fotogeniczne jest.

ennio
18-09-2006, 10:20
witam, ja z kolei szukam labu w Gdańsku, który zrobi odbitki 60x90 i 76x127, znacie taki?
dzięki za odzew, najlepiej proszę na mejla: enniom@o2.pl

slaw74
18-09-2006, 18:34
ennio, patrz moja odpowiedz wyzej.... TCF