PDA

Zobacz pełną wersję : zdjęcie osp



bazej
16-04-2009, 21:44
Potrzebuję pomocy w obróbce zdjęcia grupy strażaków OSP
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img201.imageshack.us/img201/6227/dsc1328.jpg)

pinio111
16-04-2009, 22:14
szum + krzywe

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img2.imageshack.us/my.php?image=dsc1328a.jpg)

mrpawcio
16-04-2009, 22:30
Pinio111, w jakim programie odszumiałeś zdjęcie?

bazej
16-04-2009, 22:36
a da się coś zrobić np z tłem? Może wercja B&W

bazej
16-04-2009, 22:38
Pinio111 może troszkę tych szumów zostawić minimalne ilości bo teraz patrze na tą fotkę i troszkę sztuczna się zrobiła

JacKill
16-04-2009, 23:10
Ja osobiście bym się pozbył fragmentu drzwi w okolicach sztandaru... Dość łatwo da się wystemplować.

tomko
16-04-2009, 23:17
Ja osobiście bym się pozbył fragmentu drzwi w okolicach sztandaru... Dość łatwo da się wystemplować.

...i jedną parę butów przepastowac na czarno ;)

bazej
17-04-2009, 00:10
fakt buty do poprawy i te drzwi tez a da rade ktoś mi to zrobić?

Bonthyc
17-04-2009, 01:22
fakt buty do poprawy i te drzwi tez a da rade ktoś mi to zrobić?

Chcesz żeby ktoś odrobił za Ciebie pracę domową czy chcesz komuś odpłatnie zlecić wykonanie tego zadania? Bo tak to wynika z Twojej wypowiedzi :twisted:

manfred
17-04-2009, 07:30
fakt buty do poprawy i te drzwi tez a da rade ktoś mi to zrobić?

Ja nie

pinio111
17-04-2009, 08:19
zdjęcie odszumiałem neat image wtyczką do PS . Wiem że przegiąłem z odszumianiem ale wszystko pojechałem automatem

bazej
17-04-2009, 11:04
poprostu licze na czyjąś dobrą wolę bo ja tego zrobić nie umiem

pinio111
17-04-2009, 11:14
mogę Ci pomalować te buty ale czy to ma sens?. Koszulę też mam przerabiać?

bazej
17-04-2009, 11:55
nie no może te buty to potraktujmy jak żart, ale jeśli byłaby możliwość to może warto coś z tłem zrobić o ile to możliwe

wilus
17-04-2009, 13:37
:mrgreen:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img2.imageshack.us/my.php?image=dsc132z8.jpg)

cube
17-04-2009, 15:13
:D

mateo912
17-04-2009, 19:21
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

JacKill
17-04-2009, 20:02
Wilus, możesz zdradzić, jak wypastowałeś buty? :D

wilus
17-04-2009, 23:23
Wilus, możesz zdradzić, jak wypastowałeś buty? :D
Polecam szczotkę ze średnio miękkiego włosia do tego pasta marki "Buwi" pastujemy pastą o temp około 25-30 *C
ruchami okrężnymi od czubka do rufy buciora :)
ps. można też sklonować butki innego strażaka