manfred
16-04-2009, 10:15
Witam serdecznie mam pytanie odnośnie zaznaczania w CS3 narzędziem jak w temacie. Otórz przy wciśniętym Shifcie zaznaczam wybrany element zdjęcia powiedzmy niebo. Następnie zmieniam 'czułość" tego narzędzia i chciałbym dodatkowo zaznaczyć pojedyńcze piksele natomiast problem w tym jak sie pomyle jak odjąć jedno zaznaczanie w tył. Mam nadzieje że zrozumiale to opisałem za pomoc dzięki