PDA

Zobacz pełną wersję : Kobieta w mleku



kh29228
15-04-2009, 22:35
Przeglądając www.deviantart.com natknąłem się na foto


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/04/Milk_4_by_razoomanet-1.jpg
źródło (http://fc05.deviantart.com/fs45/f/2009/104/8/8/Milk_4_by_razoomanet.jpg)

Jak uzyskać taki efekt mleka?

Na stronie autora jest jeszcze kilka fotek w tym stylu.

Pozdrawiam

Czornyj
15-04-2009, 22:59
...że też go ręka nie rozbolała...

Pewnie lateks, a do tego miejscowo chluśnięte tam i siam i potem ostro wyszopowane - widać, że te zdjęcia były dość forsownie retuszowane, a autorowi PS dziwnym nie jest.

kh29228
15-04-2009, 23:40
tez myślałem początkowo, że jakiś lateks, ale na stronce są fotki, które nie są na 100% robione lateksem, np:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.razooma.net/img/usr/medium_gphoto495)

Czornyj
15-04-2009, 23:43
No i właśnie mz. on te chluśnięcia fotografuje osobno i domalowywuje w photoshopie

kh29228
16-04-2009, 00:03
a może masz rację...:)