kameleon30
15-04-2009, 19:00
Krotka pilka - mam do obcykania konferencje naukowa - ok 100 osob, sala dosc mala jak na tylu uczestnikow, lawki od dolu do gory standardowo ida coraz wyzej, oswietlenie z gory jarzeniowe, dosc przyzwoite.
Sprzet: niestety bida z nedza - D40+ kitowy nikkor 18-55 + stara lampa blyskowa od Zenita hanimex x418 60 (100 ISO) 18 (21 DIN).
Bedzie to moj pierwszy raz na tego typu iwencie wiec swego rodzaju utrata dziewictwa ;) Na co zwrocic szczegolna uwage? Moze porady z zycia wziete? Bedzie ogolnie duzo cykania ludzi siedzacych, troche takze w dosc ciemnym holu. Moze macie jakies ciekawe pomysly na foty w tak z pozoru dosc nudnych warunkach "przyrody"?:)
Sprzet: niestety bida z nedza - D40+ kitowy nikkor 18-55 + stara lampa blyskowa od Zenita hanimex x418 60 (100 ISO) 18 (21 DIN).
Bedzie to moj pierwszy raz na tego typu iwencie wiec swego rodzaju utrata dziewictwa ;) Na co zwrocic szczegolna uwage? Moze porady z zycia wziete? Bedzie ogolnie duzo cykania ludzi siedzacych, troche takze w dosc ciemnym holu. Moze macie jakies ciekawe pomysly na foty w tak z pozoru dosc nudnych warunkach "przyrody"?:)