PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw udźwig ok 3 kg?



Kriso
11-04-2009, 13:50
Szukam statywu jak w temacie udźwig ok. 3 kg, lekki max do 1 kg i długość po złożeniu max 50 cm (krótszy lepszy) a wysokość ok 160 cm po rozłożeniu i nie droższy niż 250 zł, co byście polecili?

Przemek Paśnik
11-04-2009, 14:14
Jeśli przeżyjesz 1,5 kg i 300 zł to niezłym wyborem jest SLIK 330DX

Wojteksw
11-04-2009, 16:29
Potwierdzam Slik 330DX utrzymuje D300 z N17-55, dobry na wycieczki. Polecam!

asche
11-04-2009, 19:22
a co mi tam, też potwierdzę - Slik Pro 330DX. Sam długo szukałem statywu i padło na tego Slika.

BOSS
11-04-2009, 19:45
Szukam statywu jak w temacie udźwig ok. 3 kg, lekki max do 1 kg i długość po złożeniu max 50 cm (krótszy lepszy) a wysokość ok 160 cm po rozłożeniu i nie droższy niż 250 zł, co byście polecili?

Digipod A2841P.
Lekki, do tej wagi stabilny, wysoki, głowica 3D, pokrowiec w komplecie, i cena niższa niż oczekujesz :-)
Właśnie taki mam na zbyciu jak Cię interesuje...

Kriso
18-04-2009, 10:54
chyba się zdecyduje na Slik Pro 340DX, dzięki za podpowiedzi :)