PDA

Zobacz pełną wersję : [pytanie] Karpacz i okolice



BRIS
10-04-2009, 09:10
Witam ! Mam pytanie i prośbę o pomoc w weekend za dwa tygodnie 23.04'09 zaplanowałem wyjazd fotograficzno/turystyczny w Karkonosze plan wstępny jest taki przyjazd w nocy z czt na pt do Karpacza - nocleg (macie jakiś sprawdzony adres na nocleg?), rano w pt wyjście w góry docelowo do Samotni tam pobyt do niedzieli. Czy możecie zaproponować mi jakieś atrakcyjne "fotograficznie" miejsca w okolicy, może jakaś inna trasa i miejsce? Jestem otwarty na propozycje:) może KTOŚ ostatnio był, ze tego co można znaleźć w necie zima moco się trzyma Dodam, że mam za sobą doświadczenie przede wszystkim tatrzańskie a Karkonoszy nie znam prawie wcale - cóż najwyższy czas;) Pozdrawiam wszystkich i życzę Wesołych Świąt!

blazeje
10-04-2009, 10:45
Jak znasz Tatry, to Karkonosze przejdziesz w jeden dzień. Polecam szlak Przyjaźni w kierunku zachodnim aż do Szrenicy. Przechodzisz nad śnieżnymi kotłami, mijasz fajne pejzaże na północ i na południe.
Szlak zawsze był dobrze oznakowany na zimę.

nychu
14-04-2009, 08:32
w Kowarach (parę kilometrow od Karpacza) jest fajny park miniatur zabytków Dolnego Śląska, gdzie można ciekawe foty porobić http://www.park-miniatur.com/

BRIS
14-04-2009, 09:02
blazeje - w sumie planowałem wyjście na trasie Śnieżne Kotły tyle, że wyczytałem "ze względów lawinowych w okresie zimowym szlaki czasowo zamknięte"
nychu - faktycznie może w drodze powrotnej zaliczyć sesję w stylu King size;)
tak czy inaczej THX! za pomoc - jeszcze tydzień i się okaże pozdrawiam :)