Blox
07-04-2009, 11:46
Posiadam 3 karty SanDiska kupione w jednym sklepie 1 kupiona od razu z aparatem (numerek 1) a dwie pozostałe po 3 miesiącach.czy spotkaliście się z Tym że w jednym czasie w sklepie można nabyć różnie oklejone wersje, opakowania były identyczne we wszystkich 3 modelach.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.tkdami.net/~blox/Sandisk/1.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.tkdami.net/~blox/Sandisk/2.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.tkdami.net/~blox/Sandisk/3.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.tkdami.net/~blox/Sandisk/4.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.tkdami.net/~blox/Sandisk/1.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.tkdami.net/~blox/Sandisk/2.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.tkdami.net/~blox/Sandisk/3.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.tkdami.net/~blox/Sandisk/4.jpg)