Mat554
06-04-2009, 23:07
Witam,
Mam mały problem:
Posiadam sekonic'a L-608 i jak mierze światło za pomocą kopułki nie ma żadnego problemu, pomiar w 100%
poprawny zarówno światła ciągłego jak i błyskowego, gdy zamierzam zmierzyć światło punktowo wyskakuje
mi na ekraniku "E-6". Może ktoś wie o co chodzi i ewentualnie gdzie mogę oddać ten światłomierz
do serwisu w warszawie?
Pozdrawiam
Mam mały problem:
Posiadam sekonic'a L-608 i jak mierze światło za pomocą kopułki nie ma żadnego problemu, pomiar w 100%
poprawny zarówno światła ciągłego jak i błyskowego, gdy zamierzam zmierzyć światło punktowo wyskakuje
mi na ekraniku "E-6". Może ktoś wie o co chodzi i ewentualnie gdzie mogę oddać ten światłomierz
do serwisu w warszawie?
Pozdrawiam