PDA

Zobacz pełną wersję : Jest taka torba ???



Robert_P
01-09-2006, 21:25
Czy jest taka torba gdzie :
są przegródki dzięki którym będę mógł mieć podlączoną puszkę z 80-200 i będzie ten zestaw leżał na wierzchu ale jednocześnie bez jakiegoś przekladania po odpięciu 80-200 wkładam do osobnej przegrody i wyciągam inne szkło i taki zestaw również wkładam na wierzch.
Widziałem kiedyś taką torbę ale nie mogę sobie przypomnieć co to było.
Mam nadzieję że czytelnie się wyraziłem o co mi chodzi.:)

ps. Zestaw który powinien się zmieścić to to co w stopce plus stałka 50 no i oczywiście inne pierdoły karty filtry ladowarka itd

Robert_P
29-09-2006, 13:09
wniosek : nie ma :(

admin
29-09-2006, 13:12
NIe wiem czy najlepszym wyjsciem z sytuacji nie jest samokonfiguracja ulozenia sprzetu, poprzez ustawienie przegrodek wewnetrznych...

M.Szabelski
29-09-2006, 17:44
Proponuję torbę Fomei Profi Point L. Właśnie dzisiaj taką kupiłem. Za 200 zł to istne cudo :)

krzysztof jot
03-10-2006, 02:49
jest - LowePro Magnum AW - http://img364.imageshack.us/img364/1892/dscf005224yu.jpg

fotone
03-10-2006, 08:59
Ja mam Tamrac pro 12 (http://www.tamrac.com/5612.htm)
Po przeczytaniu twojego posta aż mnie ciekawość wziela - czy sie da??
Da sie!!

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img225.imageshack.us/img225/4948/dsc1454by0.jpg)

Torba wykonana jest bardzo dobrze, kosztuje ok 1/3 tego co LowePro tej wielkośći, kabli kart i ładowarek zmieścisz od groooma.

krzysztof jot
03-10-2006, 15:31
Tamrac jest faktycznie tańszy od tych modeli LP, ale nie znasz chyba serii PRO z LowePro :)
- to dość daleko od popularnej Nova5. Nova z tym ładunkiem "wyciagała" sie jak worek ziemniaków,
te torby sa tak wykonane że mowy nie ma aby biorąc np. za "rączkę" na klapie zachowywała sie jak
kokon, mimo że w środku jest dobtych parę kilo sprzetu.

Fodo
03-10-2006, 23:00
można poszukać sobie czegos na tej stronce : http://www.cambags.com/




miłej zabawy :)

Robert_P
04-10-2006, 22:43
Wielkie dzięki chłopaki o coś takiego mi chodziło , teraz pozostało mi wybrać odpowiednią .
Pozdrawiam
robren
ps. kurna coś mi powiadomianie nie działa i nie mogę znaleźć przycisku szybka odpowiedz :)

Robert_P
04-10-2006, 22:49
Proponuję torbę Fomei Profi Point L. Właśnie dzisiaj taką kupiłem. Za 200 zł to istne cudo :)

A mogłbyś zapodać jakieś fotki z gratami w środku ?

M.Szabelski
05-10-2006, 17:01
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=137300#post137300