herba
06-04-2009, 08:44
Witam!
Mam takie pytanie-czy na poniższym zdjęciu płatki kwiatka są przepalone na Kolegów monitorach?
Na moim monitorze jest wszystko ok.płatki są białe z widocznymi żyłkami i nie przepalone.W momencie wywołania zdjęcia w labie lub gdy je drukuję płatki są przepalone -biała plama.Nie chodzi mi o efekt innego koloru (sprawa kalibracji)tylko o efekt przepalenia ,co może być przyczyną?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/04/prb-1.jpg
źródło (http://i21.photobucket.com/albums/b283/herbaciany/prb.jpg)
Mam takie pytanie-czy na poniższym zdjęciu płatki kwiatka są przepalone na Kolegów monitorach?
Na moim monitorze jest wszystko ok.płatki są białe z widocznymi żyłkami i nie przepalone.W momencie wywołania zdjęcia w labie lub gdy je drukuję płatki są przepalone -biała plama.Nie chodzi mi o efekt innego koloru (sprawa kalibracji)tylko o efekt przepalenia ,co może być przyczyną?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/04/prb-1.jpg
źródło (http://i21.photobucket.com/albums/b283/herbaciany/prb.jpg)