PDA

Zobacz pełną wersję : D80 już w ofercie .



piotrzuraw
27-08-2006, 22:32
Witam wszystkich, jestem czestym gosciem na forum ale raczej przegladajacym :D . Bylem dzisiaj w jednym w Londynskich sklepow foto i okazalo sie ze maja juz D80. Cena £699, ogladalem i musze przyznac ze w reku lezy calkiem calkiem. Wiec teraz mozna czekac na testy ktore niebawem sie pewnie ukaza od pierwszych kupujacych. Pozdrawiam :D

tidus
27-08-2006, 22:36
no niezle...czuje tylko ze w polsce body bedzie za 3500,a kit kolo 4500...czyli nie za pieknie...no coz.dla mnie to i tak duzo za duzo,wiec wciaz moim najrealniejszym marzeniem jest D 50:-Ppozdrawiam

Yarko
27-08-2006, 22:48
piotrzuraw, cena za kit czy samo body ?

MarS
27-08-2006, 22:50
Bylem dzisiaj w jednym w Londynskich sklepow foto i okazalo sie ze maja juz D80. Cena £699,

To jest cena z kitem czy samo body ???

keda
27-08-2006, 22:56
na dpreview jest napisane:

• Body only: £ 699
• Body + 18-135 mm DX lens kit: £ 949

wiec to by sie zgadzalo ze samo body....
:(

piotrzuraw
27-08-2006, 22:56
Niestety za body, a moglo byc tak pieknie. Ale jak na nowa skrzynke to chyba i tak nie jest tak tragicznie :D

[ Dodano: Nie 27 Sie, 2006 ]
ale znalazlem przed chwila ze dodaja do boby free 1GB sd ultra2, hm zawsze cos ( www.warehouseexpress.co.uk )

tidus
27-08-2006, 23:06
jak dla mnie to i tak bardzo drogo za body,przeliczajac na nasze oczywiscie,bo dla anglikow to moze chyba byc...jak u nas body mialoby ztas za przeszlo 4 tys to ciezko by bylo....

maroo
27-08-2006, 23:18
Chyba nie pamiętacie ile kosztował D70 zaraz po premierze :)

Czuję, że u nas na początek body będzie kosztować koło 4 klocków (ze wskazaniem na ponad 4).

keda
27-08-2006, 23:45
no tak ale szybko to nei stanialo!!!

Yarko
28-08-2006, 00:16
Chyba nie pamiętacie ile kosztował D70 zaraz po premierze :)

Czuję, że u nas na początek body będzie kosztować koło 4 klocków (ze wskazaniem na ponad 4).

no ale trzeba wziąść pod uwage, że od tamtego czasu rynek DSLR uległ zmianie, pojawiło się dużo puszek w segmencie amatorskim i walka o klienta stała się dużo bardziej zażarta.

maroo
28-08-2006, 00:41
Jeżeli nie będą od razu wycofywać D70S to należy się spodziewać tych 4 tysięcy.

Potem oczywiście cena spadnie (wraz ze zniknięciem 70-tki).

Calme
28-08-2006, 05:08
Czyli z kitem 18-70 pewnie trzeba liczyc na jakies 5 kawalkow z ogonkiem - hmm
Szczerze mowiac liczylem sie z takim scenario :) a na obnizki mysle, ze nie ma co liczyc wczesniej jak kolo grudnia a i to nie za wielkie

Stanley
28-08-2006, 07:08
Witam wszystkich, chyba nie będzie tak źle z tymi cenami, coś mi się obiło o uszy że canon wypuścił 400-setkę - to chyba odpowiedz na 80 Nikona i alfę sonego - bądzmy dobrej myśli - Pozdrawiam braci w wierze :)

keda
28-08-2006, 07:43
no tak wypuiscil, ale czywidziales to cos??
kolejna zabawkowa wersja aparatu, w body od 350 upchali kilka bajerow i tyle... to chyba jednak inna polka... niz D80

shakk
28-08-2006, 08:11
odnosze jakies dziwne wrazenie....ze najlepiej gdyby d80 rozdawali za darmo...

Jacek_Z
28-08-2006, 09:50
dokładnie. Mnie nie stać jak by kosztował dużo, bo chce jeszcze 2 obiektywy, a nie moge dać więcej niz 4 tys.
cene dyktuje rynek, a nie to jakie kto ma indywidualne oszczędności.
nie masz pieniędzy, nie narzekaj. Zarób, sprzedaj coś.
zaręczam, ze kazdy na tym forum ma jakieś potrzeby sprzętowe niezaspokojone. i gdyby miał kasę to....
jedn wątek o cenach d80 zamknieto to zrobił sie drugi.
ja chce zooma nikkor 200-400/4 za 4 tysiace bo tyle mam, a najlepiej bym kupił jeszcze d80 jako trzecie body, z tym 200-400/4 i z 17-55/2.8 za do 10 tys.
kogo to obchodzi? Producenta i sprzedawców na pewno nie.

TMASAKRA
28-08-2006, 09:51
WITAN :)

JA TEZ BARDZO ZAINTERESOWALEM SIE D80 .... TU W ANGLI JEST JUZ W SKLEPACH....
JESSOPS OFERUJE GO JESZCZE NA ZAMOWIENIE......

SAMO BOODY //// 699 FUNCIAKOW

D80 = 18 - 70 899 FUNCIAKOW..... :(
NO I JEST KOLEJNY KIT...


D80 + 18-135 A TU Z KOLEJI 949,99 FUNCIAKOW....

NA RAZIE BRAK OPISU CO ZNAJDZIESZ W PUDELKU PO ZAKUPIE APARATU....

POZDRAWIAM JA BEDE MUSIAL POCZEKAC Z JAKIS TOK ... MOJA 70 JET NOWIUTKA.... MA Z MIESIAC DOPIERO....

shakk
28-08-2006, 09:57
TMASAKRA, wylacz tego capsa....

Lolas
28-08-2006, 10:03
L699? hmm to raczej nie wrozy zbyt dobrze cenom w Polsce, bo z tego co zauwazylem mamy podobne ceny jak na wyspach.

TMASAKRA
28-08-2006, 10:13
TMASAKRA, wylacz tego capsa....

niektuzy sa zajeci i nie zawse maja czas by pamietac o capsie....
nie masz nic ciekawszego do napisania ??? po co piszesz?

pozdrowienia z wysp ... i nie stety nie wruzy to za wesolo.... ceny sa poruwnywalne....a czasem tutaj spadaja na momecik i mozna wyrwac cos ciekawego...

dodam ze pojaily sie nowe karty sandysk-a numerek iV niby szybsze ... ja mam osobiscie 3 2giga
za nowa 2gb 199 funta
za ......4 gb 30a9,99 funta

jest oczywiscie jeszcze 8 gb za jedyne 679.99 funta :)

pozdrawiam wszystkich

shakk
28-08-2006, 11:06
TMASAKRA, wylacz tego capsa....

niektuzy sa zajeci i nie zawse maja czas by pamietac o capsie....
nie masz nic ciekawszego do napisania ??? po co piszesz?


istnieje cos takiego jak etykieta w internecie...i drukowane litery=krzyk...ale to pomine...zle sie to czyta...nie przesadzaj ze jestes tak zajety/a zeby nie zauwazyc ze piszesz z capsem :twisted:

PiotrB.
28-08-2006, 11:18
W Japonii kosztuje 119000 jencow czyli 3200 zl za body oczywiscie :D A zwyczaj w Japonii jest taki, ze po 3 miesiacach spada cena od 2 do 5 % :D

moshica
28-08-2006, 11:27
Ludzie kiedy do Was dotrze że polska to taki kraj gdzie ziomal chce dodatkowo jeszcze na Was zarobić bo nigdy nie może wyjść na swoje. Nieraz pisałem że ten segment rynku jest raczej dla dobrze sytuowanych bynajmniej nie dla amatorów z małą kasą. Na to wiele sie składa, brak pracy, niska siła nabywcza pieniądza oraz to że to nie jest priorytetowy rynek dla nikona. Jesteśmy zaściankiem w każdej z tych kwestii i jedno co mnei nauczyło i Wam też taka radę daję, nei dajcie sie zwariować cenom i nowościom, bo potem pożałujecie ile na tym straciliście. Druga kwestia że są tacy co mają kasę, więc tych słów do nich nei kieruję.
Więc już nie narzekajcie, albo zostajecie przy tym co macie albo wyskakujcie z kasy.
Do Admina, niech ten watek zamknie...bo ileż można dywagować :twisted:

Pozdrawiam
Moshica

emigrant
28-08-2006, 11:35
na dpreview jest napisane:

• Body only: £ 699
• Body + 18-135 mm DX lens kit: £ 949

wiec to by sie zgadzalo ze samo body....
:(

To cena typowa, ale w sklepach internetowych w UK można taniej.

np. play.com -> realizacja 04.09 body 599.99 funtów
+18-70 729.99
+18-135 799.99

Wszystkie ceny wygląda na to, że łącznie z wysyłką

gALL
28-08-2006, 11:36
D80 + 18-135 za 950funtow?

Na Heathrow lezy D200 (body) za 990 funtow ... wiec niech sobie D80 koszuje ile chce zdecydowanie wybieram D200.

serve
28-08-2006, 17:26
Nowego Canona 400D idzie wyhaczyć już za 2800zł www.foto-raj.pl, może to nie ta klasa, ale jak ktoś ma wybierać pomiędzy body d80 za 4000zł a body 400D za 2800 to raczej wiadomo na co się zdecyduje.

Yarko
28-08-2006, 17:34
Pracowałem z 350'tką ( 400D ma identyczne rozmiary ) 6 miesięcy i drugi raz nie kupiłbym tego aparatu, zero komfortu pracy, a podpięcie cięższego szkła grozi kalectwem, niestety sama jakość obrazu nie jest w stanie zrekompensować braku ergonomii.

Kalam
28-08-2006, 17:43
serve swoja droga ciekawe ska foto-raj ma te ceny??
zarowno Nikon D 80 Kit + DX 18-70mm oraz D 80 Kit + DX 18-135mm maja ta sama cene 5020 zl. Zastanawiajace.

Jacek_Z
28-08-2006, 17:57
Nowego Canona 400D idzie wyhaczyć już za 2800zł www.foto-raj.pl, może to nie ta klasa, ale jak ktoś ma wybierać pomiędzy body d80 za 4000zł a body 400D za 2800 to raczej wiadomo na co się zdecyduje.
nie lubie pisania pod teze.
400 d kosztuje tam 2890, a d80 3760 zł
róznica cen tych body nie wynosi więc 1200 zł, a 870 zł.
to 330 zł mniej, szczegół.
po co pisać o hipotetycznych cenach - skoro ich nie mają?
tak samo zestawianie cen z drogich, albo z róznych sklepów.
błagam zamknijcie ten wątek

Czornyj
28-08-2006, 18:00
błagam zamknijcie ten wątek
dzięki za pretekst :D

leon28
28-08-2006, 21:06
na allegro zagoscil taki post http://allegro.pl/item121516333_nikon_d80_body_nowy_2_lata_gwar_pl_r aty_vat_.html - ciekawe czy maja go od reki, czy jak wszyscy chodzi o zamowienie? juz za pozno, zeby dzwonic, ale jutro, kto wie>?

leon28
28-08-2006, 21:14
Ta aukcja jest od 13 dni ups :oops:

david555
31-08-2006, 00:05
Ten sklep na Lwowskiej w Krakowie, to jest komis i pewnie mają z Niemiec, albo z Holandii.
A co to oznacza, to chyba każdy wie (kłopoty z gwarancją).
Czekamy na Polską premierę.

Mikluskusz
31-08-2006, 12:49
Ze sprzętem pochodzenia np. niemieckiego nie ma żadnych problemów gwarancyjnych. Nikon Polska i serwis Nikona w Polsce honorują gwarancję europejską. Dodatkowym plusem jest fakt, że jest jeszcze drugi rok gwarancji z serwisem w kraju pochodzenia. :D

Paweł.S
31-08-2006, 15:01
Ze sprzętem pochodzenia np. niemieckiego nie ma żadnych problemów gwarancyjnych. Nikon Polska i serwis Nikona w Polsce honorują gwarancję europejską. Dodatkowym plusem jest fakt, że jest jeszcze drugi rok gwarancji z serwisem w kraju pochodzenia. :D
To prawda sam kupiłem aparat w tym sklepie i mam dwa lata gwarancji :D

Kameh
31-08-2006, 15:23
Ale nie ma polskiej instrukcji, prawda?

Mikluskusz
31-08-2006, 15:29
Ale nie ma polskiej instrukcji, prawda?

Nieprawda. Polska instrukcja jest - tylko, ze na płycie CD. Po wydrukowaniu pojawia się na papierze, a po kilku miesiącach użytkowania aparatu stoi bezużyteczna na półce. :shock:

shakk
31-08-2006, 15:30
juz jest do kupienia normalnie bez ceregieli :)

PawełAmator
31-08-2006, 15:35
ale jest polskie menu (podobno)

vitter
31-08-2006, 16:38
w D70 też :wink:

david555
31-08-2006, 20:22
Panowie z tym sklepem w Krakowie na ul.Lwowskiej jest tak, że owszem przesyłają instrukcję na płytce CD, ale jest to skan instrukcji papierowej w bardzo kiepskiej jakości i ogromnym rozmiarze ok 60 MB (oryginalna wersja angielska w formacie pdf mieści się w 7 MB).
Także z tym wydrukiem, to nie wiem co kolega chce drukować, jak nawet na ekranie jest kasza nie do stolerowania.
Ogólnie rzecz biorąc porażka (co do instrukcji).
Pozdrawiam

d70s_user
31-08-2006, 21:13
Agito.pl - cena body D80 - 3499 zł , KIT z 18-70 - 4,499 zł

Link :
D80 body (http://www.agito.pl/product/33216?cid=197)
D80 z 18-70 (http://www.agito.pl/product/33526?cid=197)

Calme
31-08-2006, 21:16
Nie ma się czym podniecać w wątku o d80 już dawno podałem cenę u Hesji 3299 :)

żeli
31-08-2006, 21:58
Jestem tylko ciekaw po co zakladac tyle watkow?

MirekM
01-09-2006, 11:48
Np. http://www.fotoplus.pl/aparaty-cyfrowe/Nikon/D-80/ .

Mikluskusz
01-09-2006, 13:03
Panowie z tym sklepem w Krakowie jest tak, że owszem przesyłają instrukcję na płytce CD, ale jest to skan instrukcji papierowej w bardzo kiepskiej jakości i ogromnym rozmiarze ok 60 MB (oryginalna wersja angielska w formacie pdf mieści się w 7 MB).
Także z tym wydrukiem, to nie wiem co kolega chce drukować, jak nawet na ekranie jest kasza nie do stolerowania.
Ogólnie rzecz biorąc porażka (co do instrukcji).
Pozdrawiam


Nie wiem o jakim krakowskim sklepie kolega wspomina? Ja kupowałem aparat w sklepie w Lesznie (Europassat) i otrzymałem skan instrukcji bardzo dobrej jakości, tak że po wydrukowaniu można bez żenady z niej korzystać. Bez przesady z tą instrukcją. Ważne chyba, że aparat ma 2 lata gwarancji, a nie instrukcję gorszej jakości niż oryginał. Nie kupuje się aparatu dla oryginalnej instrukcji. Tjaaa...

david555
01-09-2006, 13:21
Tak to prawda kolego, ale jeżeli bierze się niemałe przecież pieniądze z tytułu różnic cenowych pomiędzy rynkami polskim a niemieckim, czy holenderskim, to wypadałoby nie ryzykować głową (bo jak wszyscy wiemy skanowanie instrukcji jest nielegalne, bez zgody NIKON-POLSKA), tylko kupić taką instrukcję w rzeczonym NIKON-POLSKA za spodziewam się sumę mniejszą niż w detalu (100 PLN) w wersji pięknej i papierowej.
Myślę, że takie rozwiązanie jest najbardziej eleganckie, a te stosowane przez importerów sprzętu wynikają z tego, że nasz rynek to na razie TEXAS.
W innych krajach np. tych wymienionych wyżej już dawno Nikon przysłałby takim importerom swoich prawników.
Pozdrawiam :D

ictus
01-09-2006, 13:40
albo zamiast prawnikow przyslalby jakas sensowna oferte na zakup instrukcji hurtowo...

david555
01-09-2006, 13:43
Dokładnie tak.
Widzę, że się z kolegą dobrze rozumiemy.
Pozdrawiam :D

Wiktoch
01-09-2006, 14:58
w pstryku też jest już obecny:

http://www.pstryk.com.pl/opis.php/5467

david555
01-09-2006, 15:01
Obecny w ofercie, czy ciałem, bo jak sami koledzy wiecie z tym różnie bywa.
A w NIKON-POLSKA jeszcze nie ma.
Pozdrawiam :D

gzyms63
01-09-2006, 16:03
A właśnie że już jest :D
NOWOŚĆ !
VBA140AE D80 lustrzanka cyfrowa 10,2 mln pix 3 799
VBA140SP01 D80 zestaw z AF-S DX 18-70 MM f/3,5-4,5 G 4 999
VBA140K001 D80 zestaw z AF-S DX 18-135 MM f/3,5–5,6G IF ED 4 999

david555
01-09-2006, 16:06
No to na zakupy Panowie szlachta!
Pozdrawiam :D

faberone
01-09-2006, 16:19
Witam

Znalazlem Nikona D80 Body w dobrej cenie ale nie znam tego sklepu zna ktos?

http://www.fotobasia.pl/produkt.php?id=1415


Pozdrawiam

faberone

Wiktoch
01-09-2006, 16:40
dobre ceny to będą w grudniu przed gwiazdką :wink:

King
01-09-2006, 16:41
radze ci kupić tutaj:
http://www.imfoto.pl/index.php?zaw=16&id=873&photo_id=1705&referpage=
Różnica w cenie żadna ale o wiele większy komfort psychiczny. Kupowałem w tym sklepie tele i wszystko było OK. Zresztą wiele osób na forum poleca ten sklep. A foto basia no cóż......

adrian_c
01-09-2006, 16:46
znam fotobasia mozna kupowac smiało
:)

kono78
01-09-2006, 16:47
Jakiej firmy karta do D80 ???


:twisted:

celar36
01-09-2006, 16:53
faberone, zauważ, że w składzie zestawu u fotobasi nie ma GW PL ani instr PL.Chociaż zawsze moge się mylić. Ja bym tam nie kupił i już.

[ Dodano: Pią 01 Wrz, 2006 ]
kono78, ja bym kupił karte jak już takich firm jak:
-Kingston
-Pretec
-Sandisk(chyba najlepsza firma :) )

arthx
01-09-2006, 17:13
kingston to raczej mocno przeraklamowana firma...
i uwaga na podrobki sandiska (choc wiecej podrabiaja szybkie CF tej firmy )

kono78
01-09-2006, 17:23
Zastanawiam sie nad:
SanDisk Secure Digital (SD) ULTRA II 1 GB
SanDisk Secure Digital (SD) EXTREME III 1 GB
Jesli chodzi o roznicy w cenie nie jest to jakas wielka kasa.

Czy moze odrazu 2 GB ???

celar36
01-09-2006, 17:29
Osobiście bym wolał 2x1gb.Poprostu jak karta ci i się uszkodzi (wypadek lub coś) to stracisz tylko połowe zdjęć, ale to twój wybór takie jest moje zdanie
:D .

[ Dodano: Pią 01 Wrz, 2006 ]
arthx, a ja tam jestem zadowolony z kingstona.Przereklamowana?? pokaż mi firme która się nie reklamuje w dzisiejszych czasach. Reklama to podstawa moim skromnym zdaniem :) .
Pozdrawiam.

ictus
01-09-2006, 18:15
z kingstonem jest tak... jak sie slysze ze ktos mowi ze ma jakies problemy z karta czy ze zdjeciami na niej zapisanymi to na 99% ma kingstona

emigrant
01-09-2006, 18:41
z kingstonem jest tak... jak sie slysze ze ktos mowi ze ma jakies problemy z karta czy ze zdjeciami na niej zapisanymi to na 99% ma kingstona

... i zapomina, że ma dożywotnią gwarancję.

Firma Kingston, kiedy jeszcze o kartach pamięci się nikomu nie śniło, produkowała jako jedyna kości pamięci do markowych komputerów (Apple, Compaq, HP, Dell). Następnie weszła w interes z kartami, kiedy zauważyła, że to przyszłość. Firmy takie, jak Sandisk, Lexar, Pretec zaczęły od kart, ale w dobrym momencie. Robią możę trochę lepsze, ale znacznie droższe.

arthx
01-09-2006, 18:41
z kingstonem jest tak... jak sie slysze ze ktos mowi ze ma jakies problemy z karta czy ze zdjeciami na niej zapisanymi to na 99% ma kingstona

wlasnie w tym sensie jest przereklamowana... kingston byl dobry , ale kiedys.. teraz sie juz zepsol :)

ictus
01-09-2006, 20:27
a czy gwarancja odda ci stracone foty??? wile zaplacic pare zloty wiecej i miec spokoj

Paweł.S
02-09-2006, 00:22
Może ja mam jakieś szczęście w tym temacie, ale miałem ram w komputerze Kingstona przez dwa lata, teraz mam SD Kingstona od roku i nigdy nie miałem przykrości z tego powodu.

david555
02-09-2006, 22:43
Nie przesadzajmy z tym obmawianiem Kingstona, pamięci produkowane przez tego producenta do 1GB są praktycznie bez zarzutu, dopiero karty o większych pojemnościach sprawiają czasem kłopoty, ale nie zauważyłem, aby Nikon zalecał do swoich aparatów karty powyżej 1 GB.
Pozdrawiam :D

Władca Pixeli
03-09-2006, 00:07
ale nie zauważyłem, aby Nikon zalecał do swoich aparatów karty powyżej 1 GB.
The following SD memory cards have been approved for use in the D50 digital SLR.
SanDisk 64MB, 128MB, 256MB, 512MB, 1GB, 2GB
SanDisk Ultra II 512 MB
Panasonic 64MB, 128MB, 256MB, 512MB, 1GB, 2GB
Toshiba 64MB, 128MB, 256MB, 512MB

The following SD memory cards have been approved for use in the D80 digital SLR. All cards of the designated make and capacity can be used, regardless of speed.
Nikon 1GB
SanDisk 64MB, 128MB, 256MB, 512MB, 1GB, 2GB, 4GB
Panasonic 64MB, 128MB, 256MB, 512MB, 1GB, 2GB
Toshiba 64MB, 128MB, 256MB, 512MB, 1GB, 2GB

david555
03-09-2006, 02:59
No tak racja, korzystałem ze starych danych na temat zalecanych kart SD, ale upieram się że 1GB SD Kingstona to max do Nikonów, dalej tylko schody.
Pozdrawiam :D

Michu
04-09-2006, 16:05
No, to jest oficjalnie:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=4807

King
04-09-2006, 16:07
batery grip 750zł :shock: dlaczego do 350d może być taki tani a nikon robi tylko drogie ??

King
04-09-2006, 17:10
oooooooo już lepiej :D brawa dla IMFOTO :D

j_szczygiel
04-09-2006, 17:49
King - panom z nikon polska chyba cos w glowe przygrzalo dlatego na Fotpolis takie ceny :) tak samo body jest na imfoto znacznie tansze ;]

serve
04-09-2006, 17:58
Nie posikajcie się z tym IMFOTO 8) Trzeba poczekać na zamienniki, bo D80 to świeży aparat. Poza tym nie lepiej kupić 2 lub 3 akumulatorków, niż grip?

j_szczygiel
04-09-2006, 18:01
serve - tylko jako przyglad podalem :P grip ma ta zalete, ze ma 2 spust migawki i wygodnie trzyma sie aparat w pionie ;)

malisz
04-09-2006, 21:54
a wlasnie, moze to glupie pytanie, ale czy w gripie ten drugi spust tez jest 2-stopniowy jak w body i do polowy jest af?

j_szczygiel
04-09-2006, 22:10
malisz - tak, wciskasz do polowy i mierzysz swiatlo. Jesli chodzi o AF to w D70 mozna bylo ustawic wlaczanie AF przyciskiem AF/AE-Lock, wtedy spust dzialal tylko jako pomiar swiatla i wyzwolenie migawki. czy tak samo da sie przestawic w gripie - niech wlasciciele sie wypowiedza :)

malisz
05-09-2006, 03:28
ok, dzieki za info. czyli przycisk w gripie dziala dokladnie tak samo jak ten w body?

emigrant
05-09-2006, 06:08
Oprócz tego masz w gripie oba kółka i przycisk AE/AF Lock.

malisz
05-09-2006, 11:14
dzieki zainformacje, ogladalem na fotkach i drugie kolko gdzies mi umknelo. to milo, ze wszystko jest pod reka. wlasnie oficjalny grip, wizjer i sprawniejszy af to sa glowne powody dla ktorych mysle o przesiadce na ten aparacik. poczekam jeszcze na duze testy typu dpreview, ale tu raczej zawodu nie bedzie. highly recommended :D gratuluje juz swiezym posiadaczom tego korpusiku 8)

Bejo
05-09-2006, 23:12
D80 BODY Menu i Instrukcja PL (http://www.aparatycyfrowe.pl/index.php?dz=aparaty&op=opis&id=1782)

Cena w miare polskie menu i instrukcja no i pewnie! sklep sprawdzony!!

arthx
06-09-2006, 00:43
kazdy d80 ma menu rowniez w polskim jezyku :)
a w imfoto o ponad 100 zl taniej...

Profesjonalista
06-09-2006, 14:40
Cena body 3285zl

http://www.fotopanorama.pl/

ictus
06-09-2006, 15:02
3250
http://www.allegro.pl/item125547466_bea_blysk_nikon_d80_body_od_reki_f_v at.html

J@sió
06-09-2006, 15:11
No to Kraków rulez. Body D80 jest za 3229 zł w cyberstore (http://sklep.cyberstore.pl/?page=/61/84,,,,/98,2710/99,2710//&PHPSESSID=2772279c61b44355d7b2bbe34aa93e29)

faberone
06-09-2006, 15:56
Witam

FotoBasia wygrywa :) http://www.fotobasia.pl/produkt.php?id=1415

Pozdrawiam

faberone

mOSAd
06-09-2006, 23:55
malisz - tak, wciskasz do polowy i mierzysz swiatlo. Jesli chodzi o AF to w D70 mozna bylo ustawic wlaczanie AF przyciskiem AF/AE-Lock, wtedy spust dzialal tylko jako pomiar swiatla i wyzwolenie migawki. czy tak samo da sie przestawic w gripie - niech wlasciciele sie wypowiedza :)
Identyczne usawienie funkcji przycisków jest w D80. Jeśli o funkcjonalność gripa, to chyba już padła odpowiedź.

malisz
07-09-2006, 15:51
a ktos moze kupil juz d80 z gripem i moze sie podzielic wrazniami? czy to kawalek trzeszczacego, pekajacego plastiku, czy porzadny kawal uchwytu i czuc ze nikon to robil.

Lolas
07-09-2006, 17:10
Gripow chyba jeszcze nie ma w sprzedazy.