PDA

Zobacz pełną wersję : EN-EL3e czy to oryginał?



jazco
05-04-2009, 11:18
Muszę kupić EN-EL3e i w sumie stać mnie na oryginał, w miarę tanio znalazłem tu:
http://www.allegro.pl/item591406786_oryg_akumulator_nikon_en_el3e_do_d80 _d90_d300.html
Wygląda dokładnie tak jak mój z D90, tylko ma dziwny napis Sony :) o co chodzi?
Może ktoś kupował od tego sprzedającego i może polecić?

thorcik
05-04-2009, 13:02
dobre pytanie, mój np. wygląda nieco inaczej. a na pewno jest oryginalny ;o)

Almighty007
05-04-2009, 13:25
Moj wygląda bardzo podobnie, z tą różnicą, że w miejscu Sony jest napis Nikon. Więc może się lepiej uważać na ten akumulatorek.

Bucik
05-04-2009, 15:26
Może ma kilka podobnych do siebie? Czasem jaką sprzedawca wystawia aukcję, to za pomocą "wystaw podobną"

ekonet
05-04-2009, 16:06
Jeśli piszesz "orginał" zamiast "oryginał", to można sobie darować te rozważania...
Jeśli czytam gdzieś na aukcji "orginał", to od razu zakładam, że to podróbka.

shaolin
05-04-2009, 17:02
Oba moje oryginaly maja inna naklejke niz to co widac na tym zdjeciu.

http://nikonasia-en.custhelp.com/cgi-bin/nikonasia_en.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=1518&p_created=1098298898&p_sid=6MuQazaj&p_accessibility=0&p_redirect=&p_lva=5809&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PSZwX2dyaWRzb3J0PSZwX 3Jvd19jbnQ9MSZwX3Byb2RzPTAmcF9jYXRzPTAmcF9wdj0mcF9 jdj0mcF9zZWFyY2hfdHlwZT1hbnN3ZXJzLnNlYXJjaF9ubCZwX 3BhZ2U9MSZwX3NlYXJjaF90ZXh0PWltaXRhdGlvbg**&p_li=&p_topview=1#enel3e

jazco
05-04-2009, 18:57
Jeśli piszesz "orginał" zamiast "oryginał", to można sobie darować te rozważania...
Jeśli czytam gdzieś na aukcji "orginał", to od razu zakładam, że to podróbka.

Słuszna uwaga ;)
Zazwyczaj piszę poprawnie.. Niestety tytułu wątku już nie wyedytuję.
A tak w ogóle to widzę drugi podobny wątek:
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=1216625
więc ten można zamknąć.

ekonet
05-04-2009, 21:30
Ego te absolvo. :)
Służe uprzejmie i zamykam wątek.