Zobacz pełną wersję : EN-EL3e czy to oryginał?
Muszę kupić EN-EL3e i w sumie stać mnie na oryginał, w miarę tanio znalazłem tu:
http://www.allegro.pl/item591406786_oryg_akumulator_nikon_en_el3e_do_d80 _d90_d300.html
Wygląda dokładnie tak jak mój z D90, tylko ma dziwny napis Sony :) o co chodzi?
Może ktoś kupował od tego sprzedającego i może polecić?
dobre pytanie, mój np. wygląda nieco inaczej. a na pewno jest oryginalny ;o)
Almighty007
05-04-2009, 13:25
Moj wygląda bardzo podobnie, z tą różnicą, że w miejscu Sony jest napis Nikon. Więc może się lepiej uważać na ten akumulatorek.
Może ma kilka podobnych do siebie? Czasem jaką sprzedawca wystawia aukcję, to za pomocą "wystaw podobną"
Jeśli piszesz "orginał" zamiast "oryginał", to można sobie darować te rozważania...
Jeśli czytam gdzieś na aukcji "orginał", to od razu zakładam, że to podróbka.
Oba moje oryginaly maja inna naklejke niz to co widac na tym zdjeciu.
http://nikonasia-en.custhelp.com/cgi-bin/nikonasia_en.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=1518&p_created=1098298898&p_sid=6MuQazaj&p_accessibility=0&p_redirect=&p_lva=5809&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PSZwX2dyaWRzb3J0PSZwX 3Jvd19jbnQ9MSZwX3Byb2RzPTAmcF9jYXRzPTAmcF9wdj0mcF9 jdj0mcF9zZWFyY2hfdHlwZT1hbnN3ZXJzLnNlYXJjaF9ubCZwX 3BhZ2U9MSZwX3NlYXJjaF90ZXh0PWltaXRhdGlvbg**&p_li=&p_topview=1#enel3e
Jeśli piszesz "orginał" zamiast "oryginał", to można sobie darować te rozważania...
Jeśli czytam gdzieś na aukcji "orginał", to od razu zakładam, że to podróbka.
Słuszna uwaga ;)
Zazwyczaj piszę poprawnie.. Niestety tytułu wątku już nie wyedytuję.
A tak w ogóle to widzę drugi podobny wątek:
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=1216625
więc ten można zamknąć.
Ego te absolvo. :)
Służe uprzejmie i zamykam wątek.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.