PDA

Zobacz pełną wersję : Pocket Wizard vs. Elinchrom EL-Skyport - RÓZNICE



jerrybb1
03-04-2009, 20:50
Witam, napiszcie czym sie roznia te wyzwalacze. Procz ceny oczywiscie:mrgreen:

Jachu
03-04-2009, 21:17
Witam, napiszcie czym sie roznia te wyzwalacze. Procz ceny oczywiscie:mrgreen:

Pocket Wizardy mają dużo większy zasięg i są bardziej wytrzymałe (obudowa). Ze Skyportami trzeba się obchodzić delikatniej.

Maryj
06-04-2009, 00:52
pockety też są zrobione z cienkiego plastiku, do tego pockety wyzwalają z prędkością 12 klatek na sekundę a nie wiem jak skyporty

bhk
07-04-2009, 16:15
Nie wiem czy jest komuś potrzebny większy zasięg niż oferują skyporty... określił bym go jako większy niż potrzebny.

qczman
07-04-2009, 16:25
Pockety sa na paluszki AA :) przez co sa wieksze :(

Jachu
07-04-2009, 21:35
Witam, napiszcie czym sie roznia te wyzwalacze. Procz ceny oczywiscie:mrgreen:

Warto przeczytać http://www.studiowplecaku.pl/pocket-wizard-ii/

Maryj
08-04-2009, 01:01
Nie wiem czy jest komuś potrzebny większy zasięg niż oferują skyporty... określił bym go jako większy niż potrzebny.

jak sobie przypomne to wkleje, widziałem zdjęcie gdzie pierwszy paln jest 2 metry od obiektywu a drugi pół kilometra dalej wszystko z oświetleniem błyskowym. Nie zapominaj też że pocketami da się również wyzwolić aparat i te 500m w pocketach to czasem za mało.

bhk
14-04-2009, 10:34
Chodziło mi o normalne, codzienne zastosowanie, a nie testowanie które wyzwalacze odpalą z większej odległości. Foto o którym piszesz do przeciętnych nie należy, jeśli komuś będzie zależało na zasięgu, to będzie wiedział co wybrać :) O wyzwalaniu aparatu nie wiedziałem, ciekawa opcja.

hedgehog
14-04-2009, 11:30
Skyporty czasem nie wyzwalają, duszą się jeżeli dystans między odbiornikiem a nadajnikiem jest... zbyt mały. Używają idiotycznych kabelków, którymi podpina się je do lamp, a kabelki te często się rypią. Mam Skyporty i używam, ale powoli przestaję się dziwić cenie Pocket Wizardów...