PDA

Zobacz pełną wersję : Sigma DP2 - wchodzi na rynek



Calme
03-04-2009, 09:49
Za Optyczne.pl:
"Firma Sigma Corporation poinformowała na swojej stronie internetowej o dacie wprowadzenia na rynek modelu DP2. Ten kompaktowy aparat wyposażony w matrycę APS-C ma wejść do sprzedaży 24 kwietnia br., zatem w Polsce możemy się go spodziewać jeszcze tej wiosny. Ceny jeszcze nie podano."

mathu
03-04-2009, 10:17
Ciekawe czy będzie szybsza od DP1. Standardem nie da się fotografować tak spokojnie jak 28mm do krajobrazów.

mpwt
03-04-2009, 10:21
Dla mnie cena jest istotna. A w tym momencie cena DP1 nadal jest zaporowa... wolę nie myśleć o DP2.

mathu
03-04-2009, 13:18
IMHO minimum 2500 zł i pewnie nigdy nie potanieje, tak jak to było z DP1.

mpwt
03-04-2009, 14:05
IMHO minimum 2500 zł i pewnie nigdy nie potanieje, tak jak to było z DP1.

No to nie wielu chętnych pewnie się na to "cudo" znajdzie...

mathu
04-04-2009, 21:57
"The Sigma DP2 is now listed at Amazon with a price of $650. That's $150 less than the introductory price of the DP1 and on par with the average going price of the DP1."

shaolin
12-05-2009, 12:31
http://www.dpreview.com/gallery/sigmadp2_preview/

Doktor_V
12-05-2009, 14:19
Gdyby nie ta cena to była by fajna zabawka do streeta, a tak to z pleśnią trzeba chodzić

dziobak
14-05-2009, 17:17
W UK nieźle przywalili z ceną. Na nasze złotówki wychodzi ok. 3000
Oj słabo się to będzie sprzedawało...

http://www.dpreview.com/news/0905/09051401sigmadp2availability.asp

velaskez
14-05-2009, 17:33
W sumie to dla reportera to chyba niezla alternatywa... Mowie tu o wielkosci tego cudenka.

dziobak
14-05-2009, 17:47
Zależy o jakiej reporterce mówimy. Ten sprzęt ma wolny AF. Znaczy się baaaaaaardzo wolny :)