Zobacz pełną wersję : Sigma DP2 - wchodzi na rynek
Za Optyczne.pl:
"Firma Sigma Corporation poinformowała na swojej stronie internetowej o dacie wprowadzenia na rynek modelu DP2. Ten kompaktowy aparat wyposażony w matrycę APS-C ma wejść do sprzedaży 24 kwietnia br., zatem w Polsce możemy się go spodziewać jeszcze tej wiosny. Ceny jeszcze nie podano."
Ciekawe czy będzie szybsza od DP1. Standardem nie da się fotografować tak spokojnie jak 28mm do krajobrazów.
Dla mnie cena jest istotna. A w tym momencie cena DP1 nadal jest zaporowa... wolę nie myśleć o DP2.
IMHO minimum 2500 zł i pewnie nigdy nie potanieje, tak jak to było z DP1.
IMHO minimum 2500 zł i pewnie nigdy nie potanieje, tak jak to było z DP1.
No to nie wielu chętnych pewnie się na to "cudo" znajdzie...
"The Sigma DP2 is now listed at Amazon with a price of $650. That's $150 less than the introductory price of the DP1 and on par with the average going price of the DP1."
http://www.dpreview.com/gallery/sigmadp2_preview/
Doktor_V
12-05-2009, 14:19
Gdyby nie ta cena to była by fajna zabawka do streeta, a tak to z pleśnią trzeba chodzić
W UK nieźle przywalili z ceną. Na nasze złotówki wychodzi ok. 3000
Oj słabo się to będzie sprzedawało...
http://www.dpreview.com/news/0905/09051401sigmadp2availability.asp
velaskez
14-05-2009, 17:33
W sumie to dla reportera to chyba niezla alternatywa... Mowie tu o wielkosci tego cudenka.
Zależy o jakiej reporterce mówimy. Ten sprzęt ma wolny AF. Znaczy się baaaaaaardzo wolny :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.