Nikoniarze.pl
>
Sprzęt i akcesoria
>
Inne systemy
> Zigview S2 LIVE
PDA
Zobacz pełną wersję :
Zigview S2 LIVE
Psion
01-04-2009, 23:01
Czy ktos ma takie urzadzenia przydatne do robienia zdjec lub wie kto ma?
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8203
fIlek
01-04-2009, 23:43
Ja mam 24 sztuki, tylko trochę większych - 42" :mrgreen:
Psion
01-04-2009, 23:46
Ja mam 24 sztuki, tylko trochę większych - 42" :mrgreen:
Piszesz to jeszcze w klimacie 1 IV PA?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.