PDA

Zobacz pełną wersję : Zigview S2 LIVE



Psion
01-04-2009, 23:01
Czy ktos ma takie urzadzenia przydatne do robienia zdjec lub wie kto ma?
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8203

fIlek
01-04-2009, 23:43
Ja mam 24 sztuki, tylko trochę większych - 42" :mrgreen:

Psion
01-04-2009, 23:46
Ja mam 24 sztuki, tylko trochę większych - 42" :mrgreen:


Piszesz to jeszcze w klimacie 1 IV PA?