PDA

Zobacz pełną wersję : Co to za efekt...?



adasb82
31-03-2009, 23:19
Mega tematów przekopałem już na ten temat. Szukałem w różnych programach... ale nigdzie nie udało mi się odpowiedzieć na pytanie jakiego efektu użyto w tym zdjęciu. Rozmycie elementów, bo o tym mowa wygląda to trochę jak połączenie "gładkiej skóry" w Lightroom i Blura w PS ? Czy ktoś ma pomysł jak coś takiego wykonać. Z góry dziękuje za wszelkie rady.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img208.imageshack.us/my.php?image=efektz.jpg)

ArtX
31-03-2009, 23:33
a mi to wyglada na zwykly tandetny blur o sporym promieniu i malym kryciu, nawet bez wiekszych kombinacji...

artko
01-04-2009, 00:53
A to nie jest jakiś Glow z onOne na przykład ??

Matiej
01-04-2009, 10:36
a o jaki dokładnie efekt chodzi ? Bo jeśli to rozjaśnienie po środku to w miarę łatwo w photoshopie to zrobić + blur na zdjęcie + kilka kliknięć w kanałach by uzyskać mini glow. Ale wiem też że jest taka seria programów/pluginów do photoshopa i jednym z nich można robić naprawdę cuda a'la to zdjęcie.
http://www.photoshopsupport.com/tools/plugins/mystical-lighting.html

niestety płatne wszystkie.

adasb82
01-04-2009, 12:41
Dzięki..dzięki.. dzięki.. :] Chodziło mi właśnie o efekt GLOW, jak mogło mi to umknąć ?! Suma sumarum, dzięki za pomoc.