ziellonny
31-03-2009, 21:45
Witam. Jak w temacie. Podczas spaceru przy dość silnym słońcu obniżyłem iso do 100-200. Zdjęcia robiłem w trybie ustawienia przesłony - aparat sam dobierał czas. Wszystkie zdjęcia wyszły za jasne i przepalone. Czy przy większym słońcu aparat nie radzi sobie w tym trybie z robieniem zdjęć?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.drewnodom.republika.pl/zdjecia/spacer1.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.drewnodom.republika.pl/zdjecia/spacer2.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.drewnodom.republika.pl/zdjecia/spacer3.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.drewnodom.republika.pl/zdjecia/spacer1.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.drewnodom.republika.pl/zdjecia/spacer2.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.drewnodom.republika.pl/zdjecia/spacer3.jpg)