PDA

Zobacz pełną wersję : Sklep z tradycyjną fotografią W-WA



vasco5
31-03-2009, 21:39
Witam
szukałem na forum, ale nic nie znalazłem... a może mi szukajka szwankuje...

znacie może w Warszawie jakieś sklepy z tradycyjną fotografią ??
chodzi mi o konkretny wybór filmów, chemii, papierów itp...

bo allegro niby znajduje ludzi z Wawy, ale wolałbym pojechać i wszystko sam zobaczyć i pogadać :)

z góry dziękuję za pomoc.

mpwt
31-03-2009, 21:48
Ło matko, to nie wiem jak szukałeś, że nie znalazłeś... dziwne :p
http://www.czarno-biale.pl Sklep jest w tym długim wieżowcu co to idzie wzdłuż ul. Prostej pomiędzy rondem ONZ a ul. Żelazną.

vasco5
31-03-2009, 23:07
o dzięki wielkie Marcinie :)

a znasz może jeszcze jakiś sklep? bo ja przyznam bez bicia, że takiego profesjonalnego nie.

marszull
31-03-2009, 23:28
tylko filmy to jeszcze w prolabie, naprzeciwko wyjscia z empiku na marszalkowskiej (z tylu)

mpwt
01-04-2009, 12:38
o dzięki wielkie Marcinie :)

a znasz może jeszcze jakiś sklep? bo ja przyznam bez bicia, że takiego profesjonalnego nie.

No masz jeszcze całą sieć Profilab (dużo mają na ul. Dzikiej i przy Hali Mirowskiej). Ale ten http://www.czarno-biale.pl to chyba najlepszy pod względem cenowym i asortymentu. Oczywiście taniej też znajdziesz w internecie, ale nie pomacasz, nie pooglądasz a jak trafisz na właściciela to sporo doradzi.
A Profilab droższy i pracownicy niewiele co mają pojęcia. Zszedł na psy :(

Mat554
06-04-2009, 23:13
Witam,

Mogę polecić afv.pl, co prawda umawiam się na odbiór na giełdzie w stodole i
jeszcze jeśli chodzi o ceny filmów to polecam stoisko koło WC w stodole
<chyba najniższe ceny filmów w warszawie>.

Pozdrawiam
M

teh_14m3
06-04-2009, 23:36
znacie może w Warszawie jakieś sklepy z tradycyjną fotografią ??


sorry ale ja chyba coś przegapiłem, to teraz "fotografię" się na kilogramy sprzedaje? :confused:

a wracając do tematu to tak jak przedmówcy - czarno białe. Jeśli nie masz jakiś specjalistycznych pytań, a jedynie potrzebujesz kliszy/chemii/papierów to każdy z obsługi jest tam wystarczająco poinformowany ;) W profilabie to tylko i wyłącznie jak już wiesz co chcesz i masz rozeznanie co ile kosztuje...

arturpop
06-04-2009, 23:52
Witam,

Mogę polecić afv.pl, co prawda umawiam się na odbiór na giełdzie w stodole i
jeszcze jeśli chodzi o ceny filmów to polecam stoisko koło WC w stodole
<chyba najniższe ceny filmów w warszawie>.

Potwierdzam. Gość na giełdzie sprzedający filmy obok schodów/WC ma najlepsze ceny w Warszawie (ostatnio znajomy kupował 5 trix-ów i płacił 70zł), a patrząc na ofertę sklepów internetowych, to można powiedzieć że nawet w Polsce. Kupuję u niego już od jakiegoś czasu i nie miałem problemów z filmami.
Natomiast chemię możesz kupować na głównej sali, zaraz przy wejściu obok stoiska ze statywami. Ceny mają w porządku.
Poza tym oczywiście czarno-białe i Profilaby (ze wskazaniem tego na Dzikiej, w reszcie bywa krucho z wyborem filmów).

Le Sir
29-04-2009, 23:10
A w Krakowie coś możecie polecić. Najlepiej z kumatą obsługą, jako że chciałem się poradzić.

pawel
29-04-2009, 23:36
A Profilab droższy i pracownicy niewiele co mają pojęcia. Zszedł na psy :(
Dość dawno nie byłem, ale i tak ciężko mi w to uwieżyć. Rozumiem że mówisz o Dzikiej, a nie o dawnych kodakach-ekspresach z szyldem ProfiLab?

donkiszot
30-04-2009, 02:47
A w Krakowie coś możecie polecić. Najlepiej z kumatą obsługą, jako że chciałem się poradzić.

Finisz Studio na Lobzowskiej 15. Powinni miec Ilforda i Tetenala (?)

Foto Oleksy na Karmelickiej 15. Powinni miec Fome i Ilforda (?)

Moge sie mylic, bo juz ladna chwile nie odwiedzalem.

mpwt
06-05-2009, 01:28
Dość dawno nie byłem, ale i tak ciężko mi w to uwieżyć. Rozumiem że mówisz o Dzikiej, a nie o dawnych kodakach-ekspresach z szyldem ProfiLab?

Mówię o Dzikiej i pl. Mirowskim. A spore podwyżki cen zbiegły się wyraźnym spadkiem jakości :(