PDA

Zobacz pełną wersję : chętny do pomocy w zamian za naukę



bazej
31-03-2009, 18:17
Tak jak napisałem w temacie jestem chętny do pomocy przy fotografii, najlepiej w Bydgoszczy. W zamian oczekuję pomocy, podpowiedzi, wiedzy. Chcę po prostu się uczyć.

nadgob
01-04-2009, 15:28
Zacznij od zapisania się do grupy regionalnej i motywuj ją do częstych plenerów.

wilk325
01-04-2009, 15:35
Tak jak napisałem w temacie jestem chętny do pomocy przy fotografii najlepiej w Bydgoszczy. W zamian oczekuję pomocy podpowiedzi wiedzy. Chcę poprostu się uczyć.

Za poprzednikiem. Do tego poczytaj trochę forum i książek o fotografii ( jak by co to mam ich trochę i mogę pożyczyć ).

Grupa Fotokujawy często spotyka się na plenerach, tam zawsze ktoś z nas Ci podpowie lub wytłumaczy jak i co. Najlepiej się uczyć robiąc zdjęcia, a te plenery po to są.

bazej
02-04-2009, 14:33
Co muszę zrobić żeby dołączyć do tej grupy? Po prostu się przedstawić? Widziałem opisy ludzi, którzy już do niej należą. Mają dużo sprzętu i zdjęć, ja póki co jeden obiektyw z Nikonem D70 i praktycznie zerowe doświadczenie. Trochę uczyłem się pod ręką P. Bogdana Dąbrowskiego, ale za krótko bawię się aparatem, żeby mieć coś konkretnego, czy taka osoba nadaje się do Waszej grupy?

wilk325
02-04-2009, 18:16
co musze zrobić żeby dołączyć do tej grupy? Poprostu się przedstawić?Widziałem opisy ludzi którzy już do niej należą. Mają dużo sprzętu i zdjęć, ja póki co jeden obiektyw z Nikonem D70 i praktycznie zerowe doświadczenie. Trochę uczyłem się pod ręką P. Bogdana Dąbrowskiego, ale za krótko bawię się aparatem żeby mieć coś konkretnego czy taka osoba nadaję się do Waszej grupy?

Wiesz, przede wszystkim potrzebny jest zapał, silna wola i chęci.

Sprzęt sam nie robi zdjęć i nikt się nie urodził z dorobkiem super zdjęć, ale podobnie jak Ty kiedyś zaczynał.

W panelu użytkownika, na dole jest "członkostwo w grupach", wejdź tam i zaznacz Fotokujawy a potem dołącz, "reszta się sama wykona".

Jesteśmy grupą otwartą na nowe osoby chcące być z nami, które chcą coś dać od siebie i wnieść do Fotokujaw.

--Arkadia--
02-04-2009, 21:35
ooo - ja również chętnie dołącze:)

wilk325
02-04-2009, 22:54
ooo - ja również chętnie dołącze:)

To wiesz co trzeba zrobić. Zapraszamy

--Arkadia--
03-04-2009, 07:03
wilk325 wczoraj zgłosiłem chęć udziału - zrobiłem to o ile się nie mylę zgodnie ze wskazówkami więc pozostaje czekać na akceptację bądź też odrzucenie.
Pozdrawiam
Arek