Zobacz pełną wersję : Olympus E-450
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8726
Mi się jedynie pasek podoba :)
jacek.gold
31-03-2009, 14:33
faktycznie pasek klasyczny
jak powrót do korzeni
superkomornik
31-03-2009, 14:41
Za wiele to nie zrobili...
Czekam na m4/3 :)
Inkognito
31-03-2009, 18:13
W ogóle troche lipa - bo po co przeskok z 420 na 450? Sugerowało to jakąś rewolucyjną zmianę - a tu wchodzę i widze że filtry artystyczne dodali. I szczerze to wygląda niczym żarcik Aprilisowy... Imho powinni coś fajnego wymyślić do tych nowych puszeczek - bo niewiele się zmienia i o zgrozo trzypunktowy AF... taki sam pewnie jaki miałem w E-500 ponad dwa lata temu.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.