PDA

Zobacz pełną wersję : Magic Arm



rambobambo
30-03-2009, 01:21
Witam ostatnio przeglądałem filmiki na youtube fotografa CHASE JARVIS ... zainteresowało mnie te ramie które na tym filmiku montuje do roweru a na nie aparat ... znalazłem coś takiego w sieci kosztuje to coś ponad 400 zł. Macie może jakiś pomysł jak zrobić coś takiego tanim kosztem?

http://www.youtube.com/watch?v=2Kkd7fWQeSg

kichu
30-03-2009, 01:38
Radze sobie wybic montowanie protez z glowy... z jednego prostego powodu. Kilka tego typu wynalazkow Bogen/Manfrotto widzialem i sa one zazwyczaj bardzo dobrze wykonane, dzieki czemu bedziesz mial pewnosc,
ze jak dobrze to zamontujesz to przynajmniej niz Ci sie nie zlamie/nie spadnie etc.

Inny wariant to zaoszczedzenie 300 zl na mocowaniu, a pozniej placenie za naprawe body/szkielka spowodowanego upadkiem.

Widzialem juz troche pekajacej chinszczyzny, wiec uczciwie - jesli masz zamiar sie w takie tematy bawic - odradzam.