PDA

Zobacz pełną wersję : Wolanie E-6 w warunkach domowych



Prorok78
28-03-2009, 23:38
Hej,

Krotkie pytanie - jak w temacie - nie o chemie tylko o sprzet...
Do wolania bedzie duzo - nascie rolek tygodniowo mniej wiecej...
Problemem jest dla mnie temperatura - nie dam rady zrobic plaszcza wodnego z cieplej 'kranowki' gdyz mam bojler ktory ledwo wystarcza na napelnienie wanny.... Wiec musze cos wykombinowac...
Znalazlem sobie jobo cpe2 - czy to jedyny dostepny wybor czy ktos cos poleci innego?? Moze jakies inne jobo??:) A jesli jobo t oktory koreks do niego?? Najlepiej tanio a dobrze :) aha - wolane beda filmy 120 i 220 (sredniaki) :)
dzieki sliczne...

szymony
29-03-2009, 01:17
Jest jeszcze CPP i ATL. Lift do tego i koreks z serii 2500

Prorok78
01-04-2009, 10:42
ojj ale cpp i alt wydaja sie zeszcze drozsze niz cpe... do tego alt to juz jest kawal sprzeta wielkiego...:)
na prawde nie ma innych rozwiazan sensownych?? Znalazlem taka wanienke z plyta grzejna - wszystko firmowane przez firme patterson ze niby rewelacja do koloru ale troche temu nie ufam...:)

ok jeszcze jedna sprawa - jak wyglada zuzycie chemii w takich koreksach - z zalozeniem ze jezdzi toto na procesorze czyli lezy poziomo i sie kreci? - mniejsze chyba niz w przypadku wolania na 'stojaco'?? Prawdopodobnie bede uzywac zestawoa 3 kompielowych Tenatala na 5 litrow - wydaje mi sie to najbardziej ekonomiczne w moim przypadku... na jaka ilosc filmow mi to wystarczy (zakladajac wylacznie slajdy 120, i jobo cpe)??
dzieki wielkie

szymony
06-04-2009, 00:17
Napisz do "Adams"a. Mój procesor leży u niego od....., a już nie pamiętam jak długo. Koreksy zresztą też.

Adams
06-04-2009, 08:54
Napisz do "Adams"a. Mój procesor leży u niego od....., a już nie pamiętam jak długo. Koreksy zresztą też.
Już kilka ładnych lat pewnie......, a koreksy jak najbardziej używam.