PDA

Zobacz pełną wersję : Zamienik mc-36



brylek
28-03-2009, 01:42
Zwracam się z pytaniem o ten zamienik http://cgi.ebay.ie/TR-90-N8-Timer-Remote-for-Nikon-D200-D300-D700-D3-MC-36_W0QQitemZ170313633479QQcmdZViewItemQQptZUK_Came rasPhoto_CameraAccessories_CameraCablesConnectors? hash=item170313633479&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2|65%3A2|39%3A1|240%3A1318 . Czy warto go kupić czy wydać 3 razy tyle i kupić nikona mc-36 ?

KKorzeniowski
28-03-2009, 01:48
Ja kupiłem do swojego body zamiennik Aperture (czy jakoś tak). Szczerze powiedziawszy, nawet wtedy nie wiedziałem, że można kupić orginał (z tak rozbudowanymi funkcjami). Zapłaciłem za to ustrojstwo dokładnie, jak piszesz, 3 razy mniej, niż za oryginał.

Zbyt wiele razy nie używałem tego wężyka, ale te nieliczne próby nie budziły zastrzeżeń. Wykonanie nienaganne, działa, jak należy. Nie wydaje mi się, że tutaj oryginał się tak znacząco różni od zamiennika...

Jeśli chodzi o gripy, to może i faktycznie różnica w jakości wykonania, ale przy wężyku? Tu elektronika i tu elektronika, niezbyt skomplikowana swoją drogą, jedna i druga wyprodukowana pewnie w Chinach itp., więc nie wiem, czy jest sens przepłacać za napis Nikon :)

Chyba, że któryś z kolegów/koleżanek miał negatywne doświadczenia, to i ja chętnie poczytam, na czym polegają problemy :)

brylek
28-03-2009, 01:54
Szerze powiem ze mogę wydać 120 jurków ale czy warto ? wydaje mi się ze chyba nie . Poczekam do jutra , może coś się więcej wyjaśni .