PDA

Zobacz pełną wersję : jak zrobić/przerobić takie zdjęcie?



celine
26-03-2009, 13:54
Może ktoś już kiedyś coś podobnego robił.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.galeriakolor.home.pl/galeria/gg/girl/Girl_4.jpg)

teh_14m3
26-03-2009, 14:23
Odpowiadając na pytanie w temacie, to musisz nakłonić modelkę aby rozebrała się do połowy :D

A tak poza tym to trzeba jeszcze ustawić dwie lampy ;)

messer
26-03-2009, 14:42
Znacznie trudniej ustawić te dwie lampy, niż nakłonić modelkę do rozebrania się nawet nie tylko do połowy.

Wiem co mówię.... :/

celine
26-03-2009, 14:48
ok, powiem tak, mam modelkę, która chętnie rozbierze się do połowy, ale dalej nie wiem jak to ugryźć.. Jedna lampa na tło, druga modelująca na plecy... ale dalej to tylko domniemanie...

sokrates
26-03-2009, 14:51
i aparat trzeba mieć... fotograficzny :-)

a tak serio to trzeba pokombinować z ustawieniem i mocą błysku lamp, do tego odpowiednio dobrać ekspozycję. Poza tym nikt ci gotowej recepty nie da - bo jej nie ma.

teh_14m3
26-03-2009, 14:54
Znacznie trudniej ustawić te dwie lampy, niż nakłonić modelkę do rozebrania się nawet nie tylko do połowy.


nie pisałem że jest ławo ;) po prostu pytanie durnie zadane ;)


ok, powiem tak, mam modelkę, która chętnie rozbierze się do połowy, ale dalej nie wiem jak to ugryźć.. Jedna lampa na tło, druga modelująca na plecy... ale dalej to tylko domniemanie...

Ale co chcesz mieć więcej?? Po prostu musisz ustawić moc błysku każdej z tych lamp aby wyszło ci tak jak powyżej. Dodatkowo trzeba jeszcze pewnie zastosować na tło mały garnek z plastrem miodu, a od góry (tutaj nie jestem pewien) softbox albo sześciokątny(imo chyba najlepszy efekt by to dało) albo prostokątny (i chyba taki tu jest zastosowany).