PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy soft w S5 Pro



Raf 007
25-03-2009, 00:43
Witam
Swego czasu był post o aktualizacji oprogramowania do tej puszki, podobno poprawiał pracę AF. Wypowiadało się wtedy tylko kilka osób i to na szybko po pobieżnych testach. Mam pytanie czy już po pewnym okresie użytkowania możecie z całą stanowczością powiedzieć że praca AF się poprawiła. Ja mam mały problem z 85 1,8. Przy niewielkich odległościach 1-3 m zdjęcia wychodzą ostre jak żyleta, ale już jak robię z 6-10 m AF troszeczkę nie trafia (jakieś 5-15 cm). Efekt jest akceptowalny, ale zawsze mogło by być lepiej. Być może to wina sprzętu, a może ja popełniam jakiś bąd podczas ustawiania ostrości - chociaż robię tak jak całe życie robiłem (punkt centralny AF i staram się łapać na oczy).
Proszę o uwagi , już z perspektywy pewnego czasu używania aparatu już z nowym softem.
Pozdrawiam.

MirekM
26-03-2009, 15:45
Wszystko na temat u źródła :
http://www.fujifilm.com/products/digital/download/s5pro/fupd.html

Kasandra
26-03-2009, 15:50
ojej ja się popłacze a nie wgram;-(((
czy bez tego coś tracę?
masakra;-(nie rozumiem ani jednego zdania w całości;-(