mmfoto
24-03-2009, 20:42
Witam,
mam pytanie do użytkowników panasonica LX 2.
zakupiłem uzywanego kompakta j.w. Zapisuje on RAWy z dodatkowym plikiem jpeg (1,5 MB) o tym samym numerze.Czy to jest normalne czy jakiś błąd? I czy były jakieś nowe firmware do tego modelu?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
mam pytanie do użytkowników panasonica LX 2.
zakupiłem uzywanego kompakta j.w. Zapisuje on RAWy z dodatkowym plikiem jpeg (1,5 MB) o tym samym numerze.Czy to jest normalne czy jakiś błąd? I czy były jakieś nowe firmware do tego modelu?
Z góry dziękuję za odpowiedź.