Ojok01
22-03-2009, 23:50
Posiadam Alfe 350 i jeszcze nie za bardzo sobie z nią radze mianowicie z balansem bieli.
O ile w trybie nocnym (oświetlenie uliczne) różnica barw jest dobrze widoczna o tyle w czasie dnia już jest to dla mnie duży problem. W tym momencie rodzą się pytania jak ja ustawić i jak ja korygować na wykonanym już foto.
Proszę o podpowiedź co do ustawienia oraz wskazanie programu który nie jest zbyt skomplikowany (a jeszcze lepiej bezpłatny).
O ile w trybie nocnym (oświetlenie uliczne) różnica barw jest dobrze widoczna o tyle w czasie dnia już jest to dla mnie duży problem. W tym momencie rodzą się pytania jak ja ustawić i jak ja korygować na wykonanym już foto.
Proszę o podpowiedź co do ustawienia oraz wskazanie programu który nie jest zbyt skomplikowany (a jeszcze lepiej bezpłatny).