PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] krajobraz egzotyczny z tęczą w tle



Ania_B
22-03-2009, 22:30
moje pierwsze na forum..do tej pory na razie tylko obserwowałam pracę innych wkońcu nadszedł czas i na mnie..http://img23.imageshack.us/img23/366/dsc2569edit1.jpg

Seeker
22-03-2009, 22:46
Za ciemne obrzeze (dla mnie), a jestem tubylcem w strefie mroku...
Dramatu oczywiscie nie ma, ale moglo byc delikatniej.
Zamysl rozumiem (tak mysle) i akceptuje.
Za WIELKIE napisy.
Kompozycja natomiast bardzo przyjemna.
Widac niezly warsztat.

Ania_B
22-03-2009, 23:08
dzięki za komentarz - napisy nie są umyślne - pierwszy raz konwertowałam na potrzeby forum w LR i dodałam copyright nie sprawdzając jak to będzie wyglądać tak więc normalnie to zdjęcie jest bez napisów...
czy za ciemno to nie wiem fakt jak by było jaśniej to byłoby delikatniej ale chyba wolę takie zestawienie bardziej wyraziste jakie jest teraz ale nie upieram się właśnie to byl jeden z powodów umieszczenia zdjęcia na forum żeby sprawdzić jakie będą wrażenia innych..

nothing
22-03-2009, 23:20
Ja jestem na tak. Strefa mroku też mi pasuje. Od razu wpadło mi do głowy coś takiego "jak ludożercy tu przypłyną, to nie znajdą mnie w mojej kryjówce..." ;-) Coraz gorzej ze mną jest... :mrgreen:

fumio
22-03-2009, 23:28
Fajne! Mi tez pasuje.
Pozdrawiam.

kulten
23-03-2009, 01:24
Coś to zdjęcie ma w sobie choć wydaje mi się przefotoszopowane.

Ania_B
23-03-2009, 02:05
Coś to zdjęcie ma w sobie choć wydaje mi się przefotoszopowane. uśmiałam się czytając ostatni komentarz /nie jestem typem osoby spędzającej dużo czasu przy obróbce zdjęć..wolę w tym czasie robić kolejne../...używam Lr i żeby była jasność to nie jest zbitek kilku zdjęć tylko jedno.. nie doklejałam tęczy itp..
pozdrawiam.

autograf
23-03-2009, 02:11
Nie śmiej się. Ty pokazujesz, inni komentują.

Ania_B
23-03-2009, 02:20
Nie śmiej się. Ty pokazujesz, inni komentują. uśmiałam się w pozytywnym tego słowa znaczeniu..:)..nie miało to negatywnego wydźwięku..

Seeker
23-03-2009, 03:01
"nie doklejałam tęczy itp.."

Mysle, ze akurat nie to mial kolega na mysli ;).

mamoń
23-03-2009, 10:45
Kiedyś były trójbarwne szyby do zakładania na ekran czarno-białych telewizorów...Byli tacy co zakładali to ''cudo'' i oglądali film w ''kolorze'',...koszmar.Wybacz ale kolorystyka Twej fotografii bardzo mi to przypomina.

Ania_B
23-03-2009, 11:05
Kiedyś były trójbarwne szyby do zakładania na ekran czarno-białych telewizorów...Byli tacy co zakładali to ''cudo'' i oglądali film w ''kolorze'',...koszmar.Wybacz ale kolorystyka Twej fotografii bardzo mi to przypomina.
..po to umieściłam o zdjęcie na forum żeby wysłuchać różnych opinii...chciałam uzyskać pewien efekt w tym zdjęciu /chociaż tak jak już wcześniej wspomniałam "nie dłubałam" przy tym zdjęciu zbyt długo/ jednym może się on podobać innym nie to tak jak z obrazami..jednym podoba się Kossak innym Nowosielski..

borregaard
24-03-2009, 18:08
Moment może i fajny,ale zbyt ciemno,mz...Kolor też nie powala..Wstydu,na pewno,nie ma....:-D

mamoń
24-03-2009, 21:04
Kilkakrotnie wracałem do twej fotografii,nadal nie jestem przekonany co do kolorystyki,..jednak jest w niej coś intrygującego,nie pozostawiła mnie obojętnym,to chyba najważniejsze,..ma jakąś ekspresję która do mnie dociera choć jej nie rozumiem,..może po prostu jestem zbyt ''stare wapno''...Pozdrowienia...

Sl@wcio
24-03-2009, 22:38
No widzisz Aniu... komentarze nie aż tak straszne ;-) w końcu to inicjacja na forum z pierwszym Twoim zdjęciem ;-)
Daruj sobie wg mnie ten podpis na fotce, winetka jak dla mnie też za duża.

Ania_B
24-03-2009, 23:27
dzięki za komentarze - momoń - to dla mnie jest najważniejsze, kolorstyka, jasność/ciemność itp to są rzeczy do wypracowania ale czy zdjęcie ma to coś czy nie z tym jest już trudniej..cieszę się więc na Twoje słowa
- Sław@cio - podpis tak jak wcześniej pisałam bynajmniej nie zamierzony tak więc nazwijmy to przypadkiem przy pracy..masz rację komentarze nie takie straszne więc tym bardziej cieszę się że wkońcu się odważyłam...
pozdrawiam

titus1
25-03-2009, 00:20
Jaka kolorystyka, jak wszystko jest szarobure, z ciemością za bardzo pojechałaś. Jakoś tej egzotyki nie widać, oopss przepraszam, z mroku wyłażą liście bananowca. Ot cała egzotyka w atramencie...