PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Krajobraz miejski czyli Kielce nocą [vol.2]



autograf
22-03-2009, 16:03
W zasadzie ten obrazek poniżej podobny jest do tego (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=92205), ale nie wiem czy ujdzie w tłoku..










*





Kielce. Plac artystów przy ul. Sienkiewicza


http://img14.imageshack.us/img14/9114/kielce09.jpg (http://img14.imageshack.us/my.php?image=kielce09.jpg)




*

kulten
22-03-2009, 16:12
Ładnie i poprawnie choć nasuwa mi się pytanie czego właściwie poszukujesz, czy jest w tym jakiś cel, choćby katalog zdjęć miasta? Coś na zlecenie? :)

autograf
22-03-2009, 16:19
Chciałbym ;)

Piotr_ek
22-03-2009, 16:36
Dominik przyznaj się q****, że w akcie desperacji fotografujesz co się tylko da... :)
Foto poprawne ale może faktycznie jak zauważył mój przedmówca jest to jedno z dużej serii zdjęć o Kielcach :)

sea21
22-03-2009, 17:53
No co Wy... być na placu artystów i nie strzelić foty? :mrgreen:

Zbigniew
22-03-2009, 18:19
To prawda, że Dominikowi bardzo brakuje wycieczki krajoznawczo-fotograficznej :) Ale to, co udaje mu się "pstryknąć" wychodzi nadwyraz dobrze. Kolejna dobra praca z Kielc :)

borregaard
22-03-2009, 20:47
Światełka i bruk...ładne....Reszta nieważna...:mrgreen:

Seeker
22-03-2009, 20:48
Zgadzam sie w pelni ze Zbyszkiem (i nie tylko).

Prezentujesz Dominiku piekny warsztat. Czas poszukac rownie dobrego motywu.
Szkoda, zebys sie marnowal.
Wykonanie pierwsza klasa, z duperelami wlacznie, ale znajdz jakis fajny motyw ;).
Nie twierdze, ze mi sie nie podoba, lecz stac cie na rzut na kolana.
Czekam...
i wiem, ze potrafisz, bo to az w oczy kole.

fIlek
22-03-2009, 21:01
Przyjemne zdjęcie, niezły kadr. No i wygląda lepiej niż w rzeczywistości (wczoraj tam byłem :mrgreen: )

Zbigniew
22-03-2009, 21:08
Zgadzam się z Seekerem :) Znajdź dobry motyw, sfotografuj go i rzuć nas na kolana ! Seek and destroy !! :twisted:

borregaard
22-03-2009, 21:10
Seek and destroy !! :twisted:

Czy ten Seeker wie,dokładnie,co to znaczy ?.......:mrgreen: :mrgreen:

Seeker
22-03-2009, 21:20
Wie, ale nie powie... :)

Nigdy nie pytales...
Pewna przenosnia (dotyczy raczej metody, niz celu. pewnie dalo sie zauwazyc),
ale przy okazji tytul jednej z ulubionych gier.
na pewno nie nalezy odbierac zbyt doslownie ;).

morzon
22-03-2009, 21:59
Dobre.

autograf
22-03-2009, 22:53
Zgadzam sie w pelni ze Zbyszkiem (i nie tylko).

Prezentujesz Dominiku piekny warsztat. Czas poszukac rownie dobrego motywu.
Szkoda, zebys sie marnowal.
Wykonanie pierwsza klasa, z duperelami wlacznie, ale znajdz jakis fajny motyw ;).
Nie twierdze, ze mi sie nie podoba, lecz stac cie na rzut na kolana.
Czekam...
i wiem, ze potrafisz, bo to az w oczy kole.

Bardzo miłe rzeczy piszesz. To miłe, dziękuję :)


Przyjemne zdjęcie, niezły kadr. No i wygląda lepiej niż w rzeczywistości (wczoraj tam byłem :mrgreen: )

Czemu tak twierdzisz? To jedna z najpiękniejszych ulic w Polsce.

fIlek
22-03-2009, 23:06
Bardzo miłe rzeczy piszesz. To miłe, dziękuję :)



Czemu tak twierdzisz? To jedna z najpiękniejszych ulic w Polsce.

Wiesz, ja jakoś byłem przytłoczony pełnym przeglądem banków działających w naszym kraju no i ludzie jakoś dziwnie się na nas patrzyli (pewnie za plecami mówili: "to jest ten moderator fIlek, co dał Dominikowi warna za przeklinanie;) " Chcieliśmy coś zobaczyć, chociaż nie było zbyt wiele czasu, ale w przewodniku zobaczyliśmy pierwszy punkt do zwiedzania "dworzec PKS" i lekko nas przytkało. Ogólnie po Kielcach raczej dobrych wspomnień mieć nie będę, bo event się co prawda udał, ale na powitanie cieć na hotelowym parkingu wnerwił mnie straszliwie i nie pomogła nawet butelka Mendoza 2006 Cabernet Saouvignon od dyrekcji :(

autograf
22-03-2009, 23:17
To już wiem, czemu wcześniej się nie pochwaliłeś, że wybierasz się do Kielc ;)

P.S. Co ma cieć do Placu artystów? Czy to subiektywne odczucie jak Twój warn? ;)

fIlek
22-03-2009, 23:22
To już wiem, czemu wcześniej się nie pochwaliłeś, że wybierasz się do Kielc ;)

P.S. Co ma cieć do Placu artystów? Czy to subiektywne odczucie jak Twój warn? ;)

Eee tam, nie było się czym chwalić, bo tempo i robota paskudna, a impreza zamknięta, więc forumowego pstrykania zrobić nie mogłem. A strachliwy nie jestem z natury, taka branża :mrgreen: