awedpk
20-03-2009, 16:02
Witam,
Zadam być może banalne pytanie dla wszystkich szanownych kolegów ale nie jestem profesjonalista tylko amatorem.
Pytanie:
W jakiej kolejnosci poprawiac zdjęcia w programie graficzym (glownie JPG):
1. Kontrast
2. Ostrość
3. Kolory nasycenie
4. Redukcja szumów
Czy jest jakaś specjalna kombinacja kolejności która daje najlepsze efekty np. ostrosc przed szumami czy po itp.
Pozdrawiam
Zadam być może banalne pytanie dla wszystkich szanownych kolegów ale nie jestem profesjonalista tylko amatorem.
Pytanie:
W jakiej kolejnosci poprawiac zdjęcia w programie graficzym (glownie JPG):
1. Kontrast
2. Ostrość
3. Kolory nasycenie
4. Redukcja szumów
Czy jest jakaś specjalna kombinacja kolejności która daje najlepsze efekty np. ostrosc przed szumami czy po itp.
Pozdrawiam