PDA

Zobacz pełną wersję : Zagadka



ADAS
19-03-2009, 22:22
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotosik.pl)

Jak myślicie ?

blazeje
19-03-2009, 22:30
A co mamy myśleć? Że to zdjęcie głowicy od tyłu? Prawdopodobnie od monopodu?

malibu
19-03-2009, 22:31
balans bieli poleciał ? :D

ADAS
19-03-2009, 22:37
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotosik.pl)
monopod:) dla prezydenta

blazeje
19-03-2009, 23:41
:mrgreen: