MirekM
18-03-2009, 22:49
Jak w tym programie odworcić negatyw ? Jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniego presetu , a na piechotę nie mogę sobie z tematem poradzić . Co prawda , można by to zrobić w dowolnym graficznym , ale obawiam się straty szczeołow . Natomiast całościowa obrobka w LR i odwracanie w graficznym to taka robota na chybił trafił .