PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o Beutycord



MiguelAngelo
17-03-2009, 13:06
Witam. Pytanie mam o aparat Beautycord. Wiem już, że japoński, wiem że produkowany ok 1955r. Będę wdzięczny jeśli ktoś ma więcej informacji o tym aparacie. Może jakieś wrażenia z użytkowania.
a wygląda tak /sorry za jakość, ale tylko komórkę miałem pod ręką/:
http://michaldziedziak.com/new/001.jpg

rastula
17-03-2009, 17:03
przepraszam za offtopic -

ale ujął mnie ten double product placement na drugim planie :-)

MiguelAngelo
17-03-2009, 21:06
hehe... rano robiłem zdjęcie, więc niestety jest jak jest :]